Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Královéhradecký > Hradec Králové > Penzion Nad Oborou

Penzion Nad Oborou

Hradec Králové


Penzion Nad Oborou
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Hledáte komfortní ubytování nedaleko centra Hradce Králové, oceňujete klid, soukromí a stylová řešení? To vše vám nabízí Penzion Nad Oborou umístěný v citlivě zrekonstruovaném statku z 19. století. Najdete ho jen dvacet minut chůze od historického jádra Hradce, nedaleko silnice od Kongresového centra Aldis na hradecké letiště. Přestože budete bydlet téměř ve středu města, z oken pokojů budete mít výhled nejen na hradeckou katedrálu, ale i do polabských luk či na nedaleké návrší Chlum, kde se v roce 1866 odehrála bitva u Hradce Králové. O svůj vůz nemusíte mít strach. Parkovat budete zdarma přímo v areálu penzionu. Parkoviště je v noci uzavřeno, vstup je možný jen s čipovou kartou, kterou hosté dostanou při příjezdu na recepci.

Unterkunft:

Nabízíme ubytování v komplexně zrekonstruovaném areálu ve 14 dvoulůžkových pokojích. Všechny mají vlastní koupelnu a WC, barevnou televizi, satelit , internetovou přípojku a minibar. Ve čtyřech pokojích je možnost přistýlky. V ceně ubytování je i snídaně, podávaná v salónku.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz