Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Královéhradecký > Janské Lázně > HOTEL LESNÍ DŮM

Hotel Lesní dům

Janské Lázně


Hotel Lesní dům
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Das Hotel befindet sich im Gebiet des östlichen Riesengebirges am Fusse des Schwarzen Berges, in einer angenehmen Umgebung, am Rande eines Kurortes mit 700 m ü. d. M. Die Umgebung eignet sich für Spaziergänge oder für Gebirgstouren. Zu empfehlen sind auch die Ausflüge nach den Adersbacher Felsen, dem Safari in Dvur Králové an der Elbe, sowie anderen weiteren Lokalitäten.
Lage:

V zimním období je zde půjčovna lyží, saní a snowboardů, v těsné blízkosti jsou i dvě lyžařské školy. Přímo za hotelem je vlek pro děti a začátečníky s možností nočního lyžování. Sjezdové tratě pro pokročilé jsou pak nedaleko.

Pro letní rekreaci je možno využít například nedalekého minigolfu, po dohodě i fotbalového hřiště, nebo cca 5 km vzdáleného golfového hřiště v Mladých Bukách.

Unterkunft:

Většina pokojů je vybavena sejfem a televizí se satelitními programy

Verpflegung:

Stravování je zajištěno každý den od 8.00 do 21.00 hodin v hotelové restauraci dle výběru z jídelního lístku.

Snídaně se podávají od 8.00 do 10.00 hodin. Obědy od 11:00 do 17:00 Večeře od 17:00 do 21:00
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz