Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Královéhradecký > Janské Lázně > Hotel Vyhlídka

Hotel Vyhlídka

Janské Lázně


Hotel Vyhlídka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Hotel Vyhlídka vás zve do příjemných a útulných prostor hotelu v kouzelném prostředí horské přírody. Ať k nám zavítáte na jednu či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Kromě výtečné domácí kuchyně nabízíme možnost přípravy pokrmů na lávových kamenech. Pro děti pak speciální meníčka a taktéž se rádi přizpůsobíme vegetariánům. Široká nabídka vybraných masáží, zábalů, wellness procedur a rituálů Vám umožní najít to nejlepší pro Vaši relaxaci. Harmonické spojení relaxace a rodinné atmosféry - to je SPA hotel Vyhlídka.

SPA hotel Vyhlídka a jeho okolí se přes zimu promění v ráj lyžařských a běžkařských tras. Kromě toho Krkonoše jsou nejznámějším, nejvyšším a nejnavštěvovanějším pohořím v České republice. Prožijte svou dovolenou v SPA hotel Vyhlídka a objevte Krkonoše a jeho nejbližší okolí.

K aktivní dovolené patří neodmyslitelně také odpočinek. V naší privátní wellness zóně můžete vyžít klasickou finskou saunu nebo infrasaunu. K dispozici je krásná prostorná odpočívárna a objednat si můžete také masáže, koupele.

Lage:

BĚŽKOVÁNÍ -  Krkonošský kraj a běžkování patří k sobě. Vychutnejte si zimní přírodu, údolí a hřebeny východních Krkonoš. Máte k dispozici 90 kilometrů skvěle upravených běžeckých stop pro vaše výlety nebo sportovní trénink.

LYŽOVÁNÍ -  SkiResort ČERNÁ HORA – PEC je největší lyžařský resort v Česku, kde můžete lyžovat na 41 km sjezdovek a lyžařských cest na 1 skipas. SkiResort tvoří 5 vzájemně propojených areálů. Jen ve SkiResort ČERNÁ HORA - PEC se můžete svézt osmimístnou kabinkovou lanovkou ČERNOHORSKÝ EXPRESS, užít si nejstarší sáňkařskou cestu v Česku, nebo si za umělého osvětlení zalyžovat večer a to ve 4 z 5 areálů. Nechte se hýčkat doteky horského sluníčka při Vaší relaxaci.

Unterkunft:

Pobyt v našem hotelu je opravdu příjemným zážitkem. Nabízíme kvalitní a útulné vybavení, které je v každém našem pokoji samozřejmostí. Pokoje jsou moderně vybavené a součástí vybavení je LCD televize s velkým výběrem programů v různých jazycích a Wi-Fi připojení.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz