Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Královéhradecký > Janské Lázně > Penzion Kamínek

Penzion Kamínek

Janské Lázně


Penzion Kamínek
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Penzion Kamínek nabízí komfortní ubytování za velmi přijatelnou cenu. Penzion se nachází v krásné krkonošské přírodě na úpatí Černé hory v Janských Lázních, v těsné blízkosti sjezdových tratí.

Lage:

Janské Lázně mají ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku, paragliding. V zimních měsících jsou Janské Lázně vyhledávným střediskem zimních sportů. Nachází se zde také lanové centrum, minigolf. Pro naše klienty nabízíme možnost masáží v rehabilitačním středisku. Doporučujeme výlety na Sněžku, Adršpašsko-Teplické skály, ZOO Dvůr Králové nad Labem a mnoho jiných.

Unterkunft:

Penzion Kamínek nabízí komfortní ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. K dispozici je i velký rodinný pokoj s oddělenými ložnicemi a 2 balkony. Všechny pokoje mají vlastní soc. zařízení, TV-SAT, WIFI zdarma, některé pokoje mají balkon.

Verpflegung:

V penzionu je útulná restaurace, v zimních měsících nabízíme polopenzi, kterou osobně připravuje p. Petr Doubrava, držitel Zlatého řádu za gastronomii.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz