Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Královéhradecký > Janské Lázně > Penzion Villa

Penzion Villa

Janské Lázně


Penzion Villa
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Penzion Villa leží velmi výhodně v samém centru Janských Lázní s atraktivním výhledem na kolonádu a v dosahu významných turistických cest, běžeckých tratí a sjezdovek Krkonoš.

V zimě je v okolí Janských Lázní možné využít přes 40 km výborně upravených běžeckých tras a několik vleků. Na své si přijdou jak začátečníci, tak nároční lyžaři. Vleky různé obtížnosti jsou od našeho penzionu vzdáleny jen asi 300 - 500 metrů. K přepravě na vrchol Černé hory můžete rovněž využít kabinovou lanovku. Léto pak láká návštěvníky Krkonoš nejen na vysokohorské túry a na procházky krásnou přírodou, ale každým rokem přibývá i tras pro cyklisty.

V Janských Lázních můžete navštívit kino či nejrůznější kulturní i sportovní akce, kterých se zde koná bezpočet. Pro zájemce můžeme zprostředkovat návštěvu bazénu a tělocvičny.

Lage:

Okolí Janských Lázní skýtá řadu zajímavých krajinných scenérií a míst, které se dají spojit s pěší i cykloturistikou. Mezi nejzajímavější patří 1. Krkonošská cyklistická naučná stezka.

Rozmanité lyžařské terény s celkovou délkou sjezdovek 20km, 4 lanovými dráhami a 22 lyžařskými vleky nabízí Skiresort Černá hora, vzniklý spojením lyžařských areálů v Janských Lázních, Černém Dole a Svobodě nad Úpou. Ten rovněž věnuje velkou pozornost úpravě běžeckých tratí v délce cca 70km, v hlavní sezóně je přeprava lyžařů mezi areály zajištěna skibusy.

Unterkunft:

Ubytování v Penzionu Villa je poskytováno v útulných dvou, tří, čtyř, pěti a šestilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem. V přízemí se nachází společenská místnost s televizí. Na každém patře potom můžete využít rychlovarnou konvici, k dispozici je i mikrovlnná trouba. Kapacita penzionu je 48 osob s možností přistýlky.

Verpflegung:

Penzion Villa nabízí v zimní sezoně k ubytování rovněž polopenze, pro školní skupiny i plné penze včetně pitného režimu.

Mimo zimní sezonu je možnost penze pro skupiny po domluvě.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz