Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Královéhradecký > Janské Lázně > SkiResort hotel OMNIA****

SkiResort hotel OMNIA****

Janské Lázně


SkiResort hotel OMNIA****
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

SkiResort hotel OMNIA**** nabízí moderní, příjemné ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech, relaxační a sportovní zázemí (bazén s vířivkou, sauna, malé fitness, solárium, masáže, manikúru, pedikúru a tenisovou halu), prostornou restauraci, Lobby bar a letní terasu, která může být místem Vašeho setkání či obchodních schůzek. Hotel je vhodným místem pro pořádání  kongresů, konferencí, školení, firemních party, svateb a rautů, večírků, teambuildingových akcí a to až do velikosti 300 účastníků. Areál Černé hory je ideálním místem pro letní i zimní aktivity. Velkou dominantou je nejmodernější kabinová lanovka na Černou horu, kterou je možné využívat celoročně. 

Lage:

Janské Lázně se jako významné lázeňské město a centrum letních a zimních aktivit nachází ve východní části Krkonoš. V případě příznivého počasí můžete na vrcholu Černé hory navštívit rozhlednu Panorama, odkud můžete pohlédnout na krkonošské vrcholy, rovněž tak Podkrkonoší. Od června je otevřena 1. Krkonošská cyklistická naučná stezka, která je dlouhá 16 km a je vedena po lesních cestách Černé a Světlé hory. Trasa nabízí překrásné pohledy na hlavní krkonošský hřeben s jeho dominantou-Sněžkou. Ideální nástupním místem je horní stanice kabinkové lanové dráhy. Pro pěší návštěvníky je také otevřena Naučná stezka Černohorské rašeliniště.

Unterkunft:

Pokoje, stejně jako celý interiér, jsou typické originálním designem a vysokým komfortem. Kapacita hotelu je 43 pokojů, celkem 110 lůžek. Pokoje jsou vybaveny SAT-LCD-TV, internetem, minibarem, trezorem, telefonem, koupelnou s wc, sprchou/vanou, fénem, balkónem a zámkovým kartovým systémem s ohledem k úspoře energií.

Verpflegung:

Restaurace hotelu Omnia nabízí tradiční českou kuchyni v pojetí moderní gastronomie i jídla mezinárodní kuchyně. Mezi další nabídky patří výhodné polední tříchodové menu. Je zde kladen velký důraz na čerstvost a kvalitu surovin. Restaurace o kapacitě 90 osob slouží mimo jiné k pořádání firemních, rodinných akcí a oslav. Prostory restaurace jsou nekuřácké, kouření je povoleno pouze na Lobby baru a na letní terase.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz