Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Královéhradecký > Jičín > GRAND HOTEL PRAHA

GRAND HOTEL PRAHA

Jičín


GRAND HOTEL PRAHA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Ubytování v hotelu na Husově třídě vedle Masarykova divadla je věcí prestiže pro všechny, kteří si chtějí z Jičína odvést nezapomenutelné zážitky. Grand hotel Praha Vám nabídne maximální komfort a luxus v dobově zařízených pokojích od dob Valdštejna až po první republiku. Vyzkoušejte kouzlo pohádkového města Jičína a užijte si příjemný pobyt v Grand Hotelu Praha.

Lage:

Vlakové nádraží v Jičíně je vzdálené 400 metrů a 450 metrů od hotelu najdete regionální muzeum a uměleckou galerii. Plavecký bazén se nachází 1 km od hotelu a golfové hřiště v Jičíně je 3 km daleko. Prachovské skály s horolezeckými terény a turistickými stezkami jsou vzdálené 5 km a 10 km vás dělí od lyžařského areálu Tábor.

Unterkunft:

FREE WIFI, MINIBAR, TREZOR, FEN, TELEFON, SATELIT rustikální masivní nábytek (mořená olše) kožená sedací souprava možnost přistýlky LCD televizor secesní koupelna s větší sprchou a bílou keramikou s mosaznými prvky denně úklid pokoje včetně stlaní postele

Verpflegung:

Grand Restaurant Praha je typem prestižní výběrové restaurace vysoké kvality zařízené ve stylu francouzské secese a je vysoce hodnocena mezi odbornou veřejností pro svou kvalitu kuchyně a neopakovatelnou atmosféru umocněnou jazzovou nebo živou klavírní hudbou. Nachází se v přízemí Grand Hotelu Praha a její interiér je pro každého návštěvníka skutečným zážitkem.

Kuchařský tým v čele s šéfkuchařem Karlem Janečkem nabízí mezinárodní a české speciality té nejlepší kvality a chuti, vegetariánské a dětské pokrmy a rovněž polední menu.

Rekonstrukce Grand Restaurantu Praha byla provedena s maximálním zachováním historických prvků. Interiér restaurace je rozdělen na dvě části (kuřáckou a nekuřáckou) secesní vitrážovou stěnou, která je otevíratelná např. při narozeninových oslavách, svatebních hostinách nebo firemních akcích až pro 50 lidí. Elegantní interiér je zdoben dobovými fotografiemi Grand Hotelu Praha a je navržen na počest Prahy – matky měst. Jednou z dominant je socha klečící kněžny Libuše umístěné ve výklenku. Grand Restaurant Praha je vybavena přepychovým rustikálním nábytkem, stoletými lustry a brokátovými závěsy, které dodávají restauraci půvab a zároveň útulnost a soukromí. Restaurace je původním litinovým schodištěm propojena s Divadelní vinárnou.

Připojení Wi-Fi ZDARMA Kapacita kuřácké části 20 míst Nekuřácká část 30 míst Pivnice U Císaře pána

Typická staročeská pivnice je navržena ve stylu hospůdek z dob Rakouska-Uherska. Pivnice U Císaře Pána se nachází v suterénu Grand Hotelu Praha a je přístupná z atria hotelu přes vlastní vchod.

V pivnici se nachází Císařský výčep a dva nekuřácké salonky. Lovecký salonek je zdobený dobovými loveckými trofejemi a salonek U architekta Holečka je zaplněn původními rukopisy o historii stavby Grand Hotelu Praha v Jičíně. Pivnice U Císaře Pána je zařízena původním, sto let starým nábytkem, dobovými stropními lampami a na zdech nechybí obrazy Františka Josefa I. a jeho generálů. Pivnice se může pyšnit dokonale řemeslně zpracovanýminteriérem ve stylu staropražské secese a prémiovým ležákem Pilsner Urquell, který poctivě točíme na hladinku a podáváme v puclákách s porcelánovými podtácky. Plzeňský Prazdroj je přední evropskou pivovarnickou společností a symbolem historie českého piva. V Plzni se vaří již od roku 1842.

Naše gastronomie vychází ze základů české kuchyně, podávány jsou drobné pokrmy a pochutiny k pivu. Hostům nabízíme uzeniny osvědčené značky Lomničan se sídlem v Lomnici nad Popelkou. Uzeniny Lomničan každoročně vítězí v soutěži o Regionální potravinu a také získaly několik ocenění a certifikátů, např. Lomnická tlačenka světlá, kterou v pivnici nabízíme, byla Ministrem zemědělství zvolena jako Nejlepší regionální potravina Libereckého kraje roku 2010.

Kapacita celé pivnice: 90 míst Kuřácký sál: 50 míst Nekuřácký Lovecký salonek: 28 míst Nekuřácký salonek U architekta Holečka: 12 míst

Secesní reprezentativní kavárna Grand Café Praha je právem řazena mezi nejkrásnější jičínské kavárny. Nachází se v přízemí Grand Hotelu Praha a její interiér je pro každého návštěvníka skutečným zážitkem. Kavárna nabízí své služby od snídaně (8:00) až po sklenku na dobrou noc.

Jídelní lístek je zaměřen především na sladké pohoštění (dorty vlastní výroby, domácí jablečný závin, zmrzlinové poháry). V nápojovém lístku naleznete velký výběr alkoholických a nealkoholických nápojů a široký sortiment teplých nápojů a kávy Diemme. Italská káva Caffè Diemme je po více než osmdesáti letech zkušeností synonymem úžasné chuti s garantovanou kvalitou jak v Itálii, tak i v zahraničí. Caffè Diemme je káva znalců, v Itálii ji najdete jen v těch nejlepších kavárnách a restauracích v Benátkách, Římě, Florencii a Miláně.

Celá kavárna je kuřácká s výjimkou nekuřáckého salonku, který je vhodný pro menší obchodní schůzky. V letních měsících je před hotelem umístěna secesní zahrádka navržená uměleckým kovářem. Grand Café Praha slouží také jako lobby bar pro hotelové hosty. Pořádají se zde páteční a sobotní romantické večery u klavíru, kdy pro Vás hraje živě profesionální klavírista vždy od 20 do 23 hodin. Naše klavírní křídlo značky A.Proksch je ukázkou mistrovského řezbářského řemesla před 120 lety.

Připojení Wi-Fi ZDARMA Kapacita sálu Grand Café Praha: 20 míst Nekuřácký salonek Grand Café Praha: 10 míst Letní zahrádka: 30 míst
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz