Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Královéhradecký > Jičín > Hotel Bohemia

Hotel Bohemia

Jičín


Hotel Bohemia
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

V klidné části Jičína najdete hotel Bohemia s vyhlášenou restaurací U dávných lásek. Hotel Bohemia nabízí 12 moderně zařízených pokojů s celkovou kapacitou 27 stálých lůžek, s možností až 12 přistýlek. V celé budově lze zdarma využít bezdrátového připojení k internetu. U hotelu je parkoviště, které se na noc zamyká.

Bezdrátový internet, parkování osobního automobilu, malého nákladního auta nebo autobusu, garáž pro motocykly nebo jízdní kola, doprava z autobusového nebo vlakového nádraží, blízkost Aquaparku v Jičíně (plavecký bazén nebo sauna), praní a žehlení prádla.

Unterkunft:

Pokoje jsou prostorné a jsou vybaveny kabelovou TV a vlastní koupelnu.

Verpflegung:

V hotelové restauraci U dávných lásek si sednete do polštářů a přenesete se do minulého století, padne na Vás klid dávných dob. Čepujeme 12° Plzeň, 13° Mastra, naléváme moravská vína a podáváme dobré jídlo. Děláme vše s láskou, bez té to nejde.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz