Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Královéhradecký > Jičín > Pension Imperial Spa

Pension Imperial Spa

Jičín


Pension Imperial Spa
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Čtyřhvězdičkový pension Císařské lázně sdílí recepci s Grand Hotelem Praha, s nímž má také společnou secesní restauraci, prvorepublikovou kavárnu, starorakouskou pivnici, vinárnu a wellness centrum-císařské lázně. Leží v Jičíně na konci pěší zóny- Husovy třídy. Všechny historicky autentické pokoje jsou vybaveny masívním či rustikálním nábytkem a nesou jména po původních majitelích objektu. Pension nabízí dva pokoje s manželskou postelí a dva pokoje s postelemi oddělenými. Ve všech pokojích je možná přistýlka. Každý z pokojů je vybaven LCD televizí, bezpečnostním sejfem, vlastní koupelnou a nabízí wi-fi připojení zdarma.

Lage:

Pohádkové město Jičín je vstupní branou oblasti zvané Český ráj. Skalní města Prachovských skal jsou vzdálena cca 5 km. Samotné město nabízí množství památek, odkazujích zejména na období třicetileté války, za jejíchž časů zažilo město největší rozvoj a prosperitu. Valdštejnská lodžie, Jičínský zámek, Valdická brána, jičínská synagoga... to je jen stručný výpis. V okolí se nachází mnoho hradů a zámků- Kost, Trosky, Hrubá skála, Valdštejn a mnoho dalších stojících za navštívení. V blízkosti pensionu se nachází venkovní i krytý plavecký areál. 

Unterkunft:

Dva historické jsou vybaveny nábytkem z masivu, brokátovými přehozy a stylovými závěsy a odkazují na secesní ubdobí ve kterém vznikaly. Taktéž nesou jména po svých majitelích z 20. a 30. let a jejich originálními fotografiemi a dokumenty jsou zdobeny. Další dva pokoje jsou vybaveny rustikálním nábytkem a zdobeny majestátními fotografie Prachovských skal. V pokojích je wi-fi připojení zdarma, LCD televizory a bezpečnostní sejf. Každý pokoj má svoji vlastní secesní koupelnu vybevenou bílou keramikou se stříbrnými prvky.

Verpflegung:

Grand restaurant Praha se nachází v přízemí ubytovacího komplexu a jeho kuchyně je vyhlášená. Jídelní lístek inspirovaný přístupem nejznámějšího českého šéfkuchaře p. Pohlreicha uspokojí i ty nejnáročnější gurmány. Vedle nekuřácké restaurace se nachází i krásná prvorepubliková kavárna, kde si hosté užijí excelentní italskou kávu Diémme. V suterénu se nachází starorakouská pivnice, s tankovým plzeňským pivem bezkonkurenčí chuti i ceny. Milovníci militarií dozajista ocení malby rakousko-uherské armády a portréty generálů, stejně tak jako dobové zbraně, jež zdobí všechny stěny lokálu. Sousedící Divadelní vinárna, se silnými orientálními prvky- typickými pro art-noveau styl nabízí příjemné posezení nad sklenkou moravských vín, odebíraných zásadně od malých českých vinařů.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz