Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Královéhradecký > Malá Úpa > Horský penzion Černava

Horský penzion Černava

Malá Úpa


Horský penzion Černava
Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Bergpension Černava befindet sich im Ostriesengebirge, in malerischem Bergdörfchen Malá Úpa. Černava ist typische bergige Baude inmitten der schöne Wiese mit vielen Blumen von Frühling bis Herbst. Besonders Zimmer Nr.7 und 9 mit der Aussicht zur Schneekoppe sind am meisten erwünscht. Insgesamt 9 Zimmer mit Dusche und WC stehen zur Verpfügung in ganzjährigem Betrieb. Die Gesamtkapazität ist 20 Bettstellen. Černava hat auch Internet-Zugang und neben dem Restaurant ist neu eine Internetecke eingerichtet. Sowie das ganze Gebiet des Ostriesengebirge gehört auch die Umgebung des Bergpension Černava zu Ruhenzonen des Nationalparks Riesengebirge. Verbunden mit dem hohen Standard aller Dienstleistungen und den Möglichkeiten der sportlichen Betätigung in jeder Jahrzeit liegt hier eine ideale Voraussetzung vor für Erleben eines wunderschönen Urlaubs oder Wochenendaufenthaltes.

Lage:

Přímo pod chatou prochází cestička spojující Horní a Dolní Malou Úpu.

V Horní Malé Úpě je spousta příležitostí sportovního vyžití. V zimě zde můžete provozovat praticky všechny zimní sporty. Skiareál Malá Úpa nabízí 3,7 km sjzdovek, 7 vleků, 2 dětské parky, 2 lyžařské školy, 2 půjčovny, 2 běžecké tratě, slalomový svah i noční lyžování. V létě je tu k dispozici minigolf, bowling, tenisový, badmintonový a ricochetový kurt, stolní tenis, kulečník, stolní fotbal, posilovna, půjčovna kol a spousta dalších sportů.

Dolní Malá Úpa je skvělým místem pro Vaši rodinu. Hřiště "U kostela" skýtá dětem mnoho zábavy a rodičům dopřeje čas k odpočinku v zahradní restauraci. Cestou ke "Spálenému Mlýnu" narazíte na chatu "Borůvku", proslulou borůvkovými lívanečky i stádem přátelských oveček, v létě se zde pro děti pořádá nejedno divadelní představení. U "Čertova mlýna" potkáte Krakonoše v nadživotní velikosti a rozpohybujete čertův vodní mlýnek.

Pohádková stezka o délce 17 km nabízí deset zastavení, která jsou umístěna v lokalitě Horní i Dolní Malé Úpy. Na každém z deseti stanovišť čeká na děti jedna pohádka a jeden úkol. Po správném zakreslení všech 10 stanovišť, tedy zdolání celé stezky, získají děti za odměnu Maloúpský pohádkový groš.

Samožejmostí je v Krkonoších výstup na nejvyšší horu naší vlasti - Sněžku. Přímo od chaty Černavy dorazíte za 7,5 km a 3 hod až na samý vrchol.

V dojezdné vzdálenosti je golfové hřiště o 18-ti jamkách v Mladých Bukách, Termální bazén v Jánských Lázních, Městský bazén v Trutnově nebo Relax park v Peci pod Sněžkou.

Unterkunft:

Prostorné pokoje, některé i s výhledem na nejvyšší horu Česka. Nejluxusnější, co kdy Krakonoš viděl. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a bezdrátové internetové připojení. Na požádání dětská postýlka i deka pro psa. Obzvláště pokoje v podroví mají kouzelnou atmosféru.

Verpflegung:

Das Hotelangebot mit Halbpension oder nur Frühstück. Es ist auch möglich Unterkunft mit Frühstück.

Frühstück wird als Buffet, wo die Gäste frei aus einer Reihe von Speisen und Getränken wählen Sie nach Ihrem Geschmack in unbegrenzter Menge, unter Wahrung des Grundsatzes, dass der Verzehr von Speisen und Getränken erfolgt ausschließlich im Restaurant serviert. Servicepersonal durchführen einzige Rolle in der Nachschub Sortiment von Reinigungs benutzte Geschirr. Abendessen im Rahmen der Halbpension sind Suppe, Hauptgericht und Dessert. Auch beim Abendessen sind nur einige der Gerichte als Buffet und Gäste dienen sich je nach Geschmack. Dies ist insbesondere der Desserts, Salate, frisches Obst und vieles mehr.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz