Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Královéhradecký > Náchod > Penzion Bor

Penzion Bor

Náchod


Penzion Bor
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Náš penzion najdete v turistickém regionu Východní Čechy, v překrásné turistické oblasti Kladské pomezí. Jsme rodinnný penzion s individuálním přístupem v duchu "go slow". Naší myšlenkou je poskytnout vám především příjemný pobyt.

Nenajdete zde televizi, ale můžete si přečíst příjemnou knihu, pro nutnou potřebu je internetové připojení k dispozici. Můžete vyrazit na procházku, projet se na koni či kole, vydat se na zajímavé turistické výletynebo využít masáže či další naše služby.

Poskytujeme ubytování s možností výborné domácí snídaně. Další služby: Masáže a Cvičení MUDr. Smíška pro regeneraci páteře, Nutriční poradenství Domluvíme: Vyjížďky na koní, prohlídku ranče s chovem stáda severoamerických bizonů. Máme půjčovnu jízdních kol.

Pro hosty je k dispozici celé patro domu - apartmán s kapacitou až 7 osob (možnost přistýlky). Apartmán je rozdělen na cenové skupiny podle počtu osob.

Lage:

Dovolená u nás je ideální pro skupiny: cyklisté, turisté, in-line bruslaři, sportovci, rodiny s dětmi,...

Poradíme kam vyrazit, případně pro vás celý výlet zajistíme. 

Co u nás můžete podniknout?

- pěší turistika a procházky
cykloturistika a in-line bruslení – nová cyklostezka při hranicích s Polskem  

- lezení po skalách – Teplicko-Adršpašské skály
- plavání, koupání a vodní sporty – akvapark Kudowa Zdroj, plavecký bazén a koupaliště Náchod, vodní nádrž Rozkoš, okolní rekreační rybníky
- zimní sporty – sjezdové lyžování a upravované běžecké tratě v blízkém okolí
- historické památky a zámky – zámek Nové Město nad Metují, Náchodský zámek, Ratibořický zámek, zámeček Bishofstein,….
- naučné stezky a rozhledny – Dobrošov, Běloves, Teplické skalní město, Josefov, Cesta stromů,….
- možnost domluvení vyjížděk na koních a shlédnutí stáda severoamerických bizonů

Odvezte si z dovolené u nás spoustu nových zážitků

Unterkunft:

První pokoj poskytuje příjemnou atmosféru s praskajícím krbem. V létě si můžete až do večera užívat sluníčka při posezení na balkóně. Pokoj je vybaven dvěma dvoulůžky, pohodlným sezením, stolkem a knihovnou. 

Kuchyň je obytná a komplet vybavená - tzn. s jedním lůžkem, sezením v selském stylu, s lednicí, dvouplotýnkovým vařičem, nádobím, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, atd. 

Koupelna je vybavená prostorným sprchovým koutem se dvěma sprchami, dvěma umyvadly se skříňkami, pisoárem a záchodem. Ručníky a základní hygienické potřeby jsou samozřejmostí. 

Druhý pokoj je též s balkónem, který poskytuje výhled do dalekého okolí. Vybaven je dvěma dvoulůžky, policemi na oblečení a prostornou skříní.

Ke každé posteli je přistaven dřevěný "sluha" na odkládání oblečení, atd.

Verpflegung:

výborné domácí snídaně, možnost domluvení jednoduché večeře.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz