Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links

Apartmán Kovárna

Pec pod Sněžkou


Apartmán Kovárna
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Moderně zařízený Apartmán Kovárna se nachází v nové budově v Peci pod Sněžkou. V přízemí budovy se nachází kavárna s možností zakoupení snídaní. Návštěvníci si mohou rovněž objednat wellness se saunou. V blízkosti ubytování je mnoho příležitostí pro trávení volného času, které ocení i vaše děti. Najdete zde lanové centrum nebo bobovou dráhu. Vzhledem k poloze apartmánu v srdci Krkonoš se můžete jednoduše dostat na okolní vrcholy, ze kterých se vám naskytne úchvatný pohled na naše nejvyšší hory. Ve vzdálenosti 10 minut chůze se nachází nástupní stanice lanové dráhy směřující na Sněžku.

Lage:

Objekt se nachází přímo naproti přehradě. Okolo se soustředí mnoho atrakcí. Najdete zde bobovou dráhu, lanové centrum a mnoho dalších aktivit, které potěší malé i velké. Pec pod Sněžkou je oblíbeným letním i zimním centrem turistů nejen z České republiky. V zimě jsou zde kilometry sjezdových tratí různých délek a obtížností. Milovníci bíle stopy jistě ocení kilometry upravovaných běžkařských tras. V létě můžete podnikat výlety po krásné horské krajině, a to pěšky, na kole nebo lze využít oblíbený vláček, který vás proveze po turisticky atraktivních místech v okolí.

Unterkunft:

V prostorném a moderně zařízeném apartmánu najdete dvě samostatné ložnice, v jedné je manželská postel, ve druhé jsou dvě oddělená lůžka. Dále je zde obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem. Kuchyň je plně zařízená, nechybí varná deska, myčka či mikrovlnná trouba. Standardem je vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu a televize.

Verpflegung:

V přízemí budovy se nachází kavárna, ve které je možné objednat snídani. Samozřejmě můžete využít i plně vybavenou kuchyň, která je součástí apartmánu. Potraviny lze nakoupit v nedalekém obchodě.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz