Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Královéhradecký > Pec pod Sněžkou > Hotel Energetik

Hotel Energetik

Pec pod Sněžkou


Hotel Energetik
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Die Gäste schätzen die Bequemlichkeit unseres Hotels in den insgesamt 70 Zimmern für 2-5 Personen. Außer der eigenen Sozialeinrichtung gehören zur Zimmer-Ausstattung ferner Satelliten-Farbfernseher und Telefon mit Durchwahl, bei den Zimmern des Typs 1 auch Minibar, Kochkanne und Kühlschrank. Das Frühstück und das Abendessen werden in Büffet-Form im Hotel-Restaurant serviert. In unserem Café und in der Bar können unsere Gäste über 100 Cocktail- und Drinksorten aus der ganzen Welt kosten. Nachdem die Besucher das Fitnesszentrum und die Turnhalle besuchen und sich hier angenehmerweise müde werden, nützen sie bestimmt gerne die Möglichkeit, sich in der Sauna oder im Schwimmbecken zu erholen. Die Aussicht aus den Hotelfenstern auf Sněžka (Schneekoppe) – den höchsten Berg der Tschechischen Republik – verlockt bestimmt nicht einen Naturliebhaber zur Tour auf diese Dominante vom Riesengebirge.

Die Strasse zum Hotel ist im Winter unbefahrtbar und Einfahrt mit PKW ist unmöglich und durch KRNAPverwaltung verboten.

Lage:

Přímo z hotelu je dostupný Lyžařský areál Ski Pec - sjezdovka Hnědý vrch s čtyřsedačkovou lanovkou je od hotelu vzdálena cca 200 m. V hotelu je k dispozici lyžařská půjčovna, lyžařská a snowboardová škola i školička - výuka probíhá na “minivlíčku“ v blízkosti hotelu. I na běžecké trasy pro více či méně zdatné se dostanete přímo od hotelu.

Vzhledem ke své poloze je Hotel Energetik *** v létě i v zimě ideálním místem pro "start" na kratší i náročné výlety po Krkonoších. Dovolenou či víkend u nás můžete strávit po svém, svým vybavením náš hotel uspokojí široké spektrum klientů.

Unterkunft:

Kromě vlastního sociálního zařízení patří do vybavení pokojů dále barevná televize se satelitem, část pokojů je vybavena telefonem, minibarem, rychlovarnou konvicí a ledničkou. Pro náročné klienty či větší rodiny jsou k dispozici 4 nebo 5-ti lůžková apartmá. Převážná většina hotelových pokojů je s balkonem a překrásným výhledem na Krkonoše.

Verpflegung:

Snídaně podáváme bufetovým způsobem, večeře podáváme výběrem z menu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz