Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Královéhradecký > Pec pod Sněžkou > Penzion LION

Penzion Lion

Pec pod Sněžkou


Penzion Lion
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Hotel LION svým návštěvníkům celý rok nabízí ubytování ve 2 až 4 lůžkových pokojích s celkovou kapacitou 35 lůžek, Pokoje jsou vybavené WC, koupelnou, WiFi připojením. Využít můžete restauraci, letní terasu, posezení s grilem, dětské hřiště, konferenční místnost, úschovnu lyží a kol, dětskou postýlku. Pro skupiny návštěvníků po dohodě zajišťujeme parkování vozidel na placeném centrálním parkovišti.

V letních měsících nabízíme skupinové slevy a můžete využít parkoviště penzionu.Penzion je vhodný jak pro rodinou dovolenou, tak i pro podniková školení nebo sportovní soustředění. 

Lage:

Hotel je vzdálen asi 1 km od lyžařského střediska Pec pod Sněžkou, kde je možné využívat dalších 11 sjezdovek. Spojení mezi Pecí pod Sněžkou, Velkou Úpou a Janskými Lázněmi je zdarma zajištěno skibusem. Přímo u penzionu je v provozu lyžařský vlek, i s možností večerního lyžování.

Celoročním lákadlem je nejvyšší hora Čech Sněžka (1602 m n.m.), ze které je nádherný pohled na českou i polskou stranu Krkonoš. Sedačková dráha na Sněžku je vzdálena asi 1,5 km od penzionu. V letním období nabízí jak turistické výlety, tak jízdu na horských kolech po krkonošských stezkách.

Verpflegung:

Hotel disponuje vlastní restaurací.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz