Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links

Penzion Pytlák

Rokytnice v Orlických horách


Penzion Pytlák
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Penzion Pytlák je ideálním místem v Orlických Horách, kde trávit čas rozjímáním a tichým odpočinkem, ale i bujarými oslavami narozenin, svateb, rodinných událostí a dalších příležitostí. K dispozici budete mít venkovní gril, bazén a pro nejmenší je zde přichystána houpačka a pískoviště.

Ubytování poskytuje pohodlně vybavené pokoje. 

V létě je k dispozici vlastní venkovní bazén, pískoviště se skluzavkou, houpačka a zahradní nábytek. Pro naše hosty máme k dispozici venkovní gril s posezením,výčepní zařízení s chlazením (možnost objednání sudového piva). Pro hosty je taktéž k dispozici kompletně vybavená společná kuchyň.

Vůz je možné zdarma zaparkovat přímo u penzionu. V celém objektu je k dispozici připojení k internetu prostřednictvím WiFi sítě. 

Lage:

Přímo u objektu jsou značené turistické trasy, které lze v létě využít jak k pěší, tak k cykloturistice. V zimě je okolí vhodné zejména pro běžkaře. Nejbližší vlek se nachází přímo v Rokytnici, pro náročnější lyžaře je k dispozici nedaleký lyžařský areál Říčky v O.h.

Unterkunft:

Všechny pokoje jsou vybaveny velmi pohodlně a útulně. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení s možností zapůjčení dětské postýlky. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz