Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Královéhradecký > Rudník > HOTEL ARNIKA

HOTEL ARNIKA

Rudník


HOTEL ARNIKA
Single Image Single Image 

Beschreibung:Gemütliches und komfortables Hotel in ruhiger Umgebung, das für Familienerholung, Touristik, Sommer- und Wintersportarten geeignet ist.
Lage:

Okolo hotelu se rozprostírá malebná krkonošská příroda, která láká s pěším tůrám, cyklovýletům a autovýletům. Nejnavštěvovanější  je výlet na Sněžku, pramen Labe,  kabinovou lanovkou na Černou horu a další místa Krkonoš. V okolí hotelu je několik  jízdáren s koňmi, paragliding. V Podkrkonoší  navštivte ZOO ve Dvoře Králové, Adršpašsko teplické skály, Broumov, Polici nad Metují, města Trutnov, Hostinné, Nová Paka, hrad Pecka, zámek Ratibořice mnohá další.

V bezprostředním okolí hotelu jsou v zimě strojově upravené běžecké trasy propojené na hlavní trasy po hřebenech Krkonoš. V blízkém okolí je několi lyžařských areálů. Nejbližší je v Černém Důl, který je součástí skiResortu Černá hora - Pec. Nedaleko je též ski areál ve Špindlerově Mlýně,  Herlíkovice a Mladí Buky.

Unterkunft:

K dispozici máme plně vybavené dva bezbariérové pokoje. Všechny pokoje mají sprchu, WC, telefon. Na některých pokojích je lednice a barevný televizor se SAT. Apartmány jsou vybaveny vanou, WC, lednicí, telefonem, televizí.

Některé pokoje mají Wi-fi připojení zdarma.

Verpflegung:

Hostům je k dispozici stylová restaurace, kavárna s letní terasou a velká krytá terasa s lávovým grilem pro 45 osob, salonek pro slavnostní hostiny a školící místnost s technickým vybavením
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz