Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Královéhradecký > Špindlerův Mlýn > Aqua Park Špindlerův Mlýn

Aqua Park Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn


Aqua Park Špindlerův Mlýn
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Hotel Aqua Park Špindlerův Mlýn Vám nabízí ubytování v 9 penzionech s kapacitou 200 lůžek + 200 přistýlek. V areálu se nachází budova aquaparku s vodními atrakcemi a Wellness Centrem. Hotel AQUA Park Špindlerův Mlýn má ideální polohu. Nachází se cca 900 m od centra Špindlerova Mlýna.

Pro rodiny se třema dětmi nabízíme apartmán s ložnicí, obývacím pokojem s plně vybaveným kuch. koutem. Nabízíme Vám ubytování u sjezdovky s výhledem na lyžařský areál Medvědín-Špindlerův Mlýn (lanovka Medvědín cca 50 m). Zastávka skibusu do skiareálu Svatý Petr se nachází přímo u hotelu.

Hotel nabízí 93 dvoulůžkových pokojů s možností až dvou přistýlek, 9 třílůžkových pokojů s možností jedné přistýlky, možnost využití pokoje pro jednu osobu - single use - za příplatek a 1 apartmán s oddělenou ložnicí, obývacím pokojem s možností až 3 přistýlek a plně vybaveným kuchyňským koutem. Nově nabízíme ubytování pro rodiny se 3 dětmi v rodinném pokoji - na poptávku. Přistýlka je možná pro děti do 18 let.

Parkování je zajištěno pro 150 vozidel na venkovních plochách a 50 krytých stáních uvnitř areálu.

Wi-Fi v areálu - zdarma. 

Unterkunft:

Moderně zařízené převážně dvoulůžkové pokoje s přistýlkami jsou vybaveny sat. TV, koupelnou se sprchou a WC, malou ledničkou.

Verpflegung:

V areálu Aqua Parku se nachází objekt restaurace pro Vaše stravování.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz