Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Královéhradecký > Špindlerův Mlýn > Clarion Hotel Špindlerův Mlýn

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn


Clarion Hotel Špindlerův Mlýn
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Das Hotel befindet sich auf der Zubringerstraße von Vrchlabí (Hohenelbe) in der Siedlung von Labská - Špindlerův Mlýn. Es ist gefühlsvoll in die Natur des Nationalparks Riesengebirge (KRNAP) eingesetzt, in der Nähe vom höchstliegenden Stausee auf dem Fluss Elbe. Es ist ein idealer Ausgangspunt für die Sommer Fusswanderungen, als auch für die Winter Skilaufstrecken längs der Riesengebirgskämmen.

Lage:

Ideální podmínky pro rybolov poskytuje Labská přehrada, která je od hotelu vzdálená pouhých 300 m . Labská přehrada je se svými 20 hektary největší pstruhovou stojatou vodou v České republice.

Máte rádi procházky v přírodě, lehkou turistiku v horách či náročné hřebenové túry? Okolí hotelu nabízí přes 180 km značených turistických tras včetně hřebenových túr. Pokaždé objevíte spoustu krásných míst.

Unterkunft:

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, kosmetickým zrcátkem, SAT TV s LCD obrazovkou, telefonem s přímou provolbou, trezorem a psacím stolem. Většina pokojů má vlastní balkón.

Moderní a útulné pokoje typu Superior jsou vybaveny koupelnou se sprchou, kosmetickým zrcátkem, županem, přezůvkami, SAT TV s LCD obrazovkou, telefonem s přímou provolbou, trezorem, minibarem a setem na přípravu kávy a čaje. Vstup do Fitness a Wellness centra je zdarma.

Verpflegung:

RESTAURACE BENADA osloví hosty přátelskou atmosférou a vysokou úrovní gastronomie i servisu za dostupné ceny. Zvláštní péče je věnována jak výběru surovin a přípravě jídel, tak i standardům profesionálního osobního přístupu. V hotelu se také nachází restaurant Labe a Lobby Bar s široukou nabídkou nápojů.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz