Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Královéhradecký > Špindlerův Mlýn > Hotel Jelínek

Hotel Jelínek

Špindlerův Mlýn


Hotel Jelínek
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Wenn Sie die Natur lieben und Aufenthalte in den Bergen, dann ist dies für Sie Hotel Jelinek richtige Wahl. Wir bieten Unterkunft in Spindleruv Mlyn, mitten im Herzen dieser schönen Bergstadt am Ufer der Elbe.

Hotel Jelinek ist auch ein geeigneter Ort für Ihre geschäftliche oder gesellschaftliche Veranstaltungen. Wir haben ein  Konferenzräume für bis zu 55 Personen und ein Restaurant Trautenberk Platz für bis zu 88 Personen. Wir bieten Ihnen kostenlose Parkplätze am Hotel. Zum Beispiel, wenn Sie sich auf Teambuilding geht, werden wir arrangieren Fahrt mit dem Pferdeschlitten, Anleihe Schneemobil oder Quads, direkt im Hotel auch eine kleine Kegelbahn und für die Kleinen gibt es ein Spielzimmer.

Im Winter ist für die Gäste Skiraum mit Schließfächern  und Verleih von Skiern und Snowboards.

 

 

 

 

 

 

 

 

Unterkunft:

Náš hotel disponuje 18-ti útulnými pokoji, které jsou vybaveny stylovým rustikálním nábytkem. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a dalším příslušenstvím jako je například: sušák na prádlo, televize, individuálně ovládané topení, lednička či trezor. Naše pokoje jsou nekuřácké a ve všech pokojích se naši hosté mohou bezplatně připojit na internet přes WiFi. Pro Vaše pohodlí se do všech pokojů dostanete výtahem.

Verpflegung:

Zveme Vás k návštěvě naší restaurace Trautenberk. Potěšte své chuťové buňky a zavítejte k nám. Vaříme z kvalitních a čerstvých suroivin a pochutnáte si u nás na české klasice i na specialitách mezinárodní kuchyně. Restaurace Trautenberk disponuje kapacitou pro 88 osob a je hrdým držitelem certifikátu Czech Specials.

Kromě restaurace se můžete občerstvit a odpočinout si také v našem hotelovém baru a k dispozici je i samostatný noční bar. Horskou atmosféru si můžete vychutnat na naší zateplené terase s výhledem na řeku.

Pokud plánujete například oslavu narozenin či jinou společenskou akci ve Špindlerově Mlýně, rádi pro Vás připravíme slavnostní menu dle Vašich požadavků a vše pro Vás připravíme. Na požádání připravíme i vegetariánské menu. Prostory restaurace a uspořádání stolů upravíme a postaráme se, abyste se během Vašich akcí nemuseli o nic starat a mohli si tak užít nerušenou zábavu.


© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz