Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Královéhradecký > Špindlerův Mlýn > Moravská bouda

Moravská bouda

Špindlerův Mlýn


Moravská bouda
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Lage Das Berghotel liegt in Špindlerův Mlýn, im Teil genannt „Sedmidolí“, in einer Höhe von 1220 m.ü.d.M. Es hat einen ganzjährigen Betrieb. Ausstatung Die Zimmer sind mit einem Bad mit Duschecke und Waschbecken, TV, Radio und Direktwahltelefon ausgestattet. Im Hotel ist auch ein Restaurant, wo auch kleiner Salon mit Billard und Dartspiel ist – Verleih von Gemeinschaftsspielen. Anderes In den Dachgeschossräumen sind 2 Schulräume vorhanden. Das Objekt kann auch für Schulungen, Firmenaktionen, Weiterbildungskurze, Schulausflüge u. dergl. genutzt werden. Parken: Der nächste Parkplatz ist ca. 2 km weit, Gepäcktransport gewährleistet, Personentransport nach Absprache.
Lage:V zimním období je díky své nadmořské výšce Moravská bouda jistotou, že u nás najdete přírodní sníh, jak na stráních tak na sjezdovkách, které jsou přímo u chaty.

Jeden vlek je 300m dlouhý a druhý vlek, který na tento malý navazuje vlek „Davidovky“ je 1.200m dlouhý. Pro běžkaře zde najdete upravené běžecké tratě a pro děti i dospělé sáňkařskou dráhu. V letním období jsme díky naší poloze skvělou základnou pro start na Vaše túry, výlety i zdravotní vycházky po Krkonoších.

Unterkunft:Pokoje jsou vybaveny dřevěným nábytkem, televizorem, sprchovým koutem s umyvadlem. Toalety jsou společné na patře. Možnost zapůjčení dětské postýlky bez příplatku.
Verpflegung:Kapacita restaurace je 60 míst k sezení + 20 míst k sezení v salónku. V případě hezkého počasí nabízíme též možnost stravování na terase se 40-ti místy.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz