Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Královéhradecký > Špindlerův Mlýn > Pension Jaruška

Pension Jaruška

Špindlerův Mlýn


Pension Jaruška
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Rodinný pension Jaruška s dlouholetou tradicí leží v krásném horském prostředí klidné části centra Špindlerova Mlýna. Okna penzionu nabízí výhledy přímo na okolní hory vysoké kolem 1300 m n.m. Blízké lyžařské areály Medvědín a Svatý Petr nabízejí sjezdové a běžecké tratě všech stupnů obtížnosti i lyžařské vleky a lanovky špičkové úrovně. 

Pension je díky své poloze ideálním východiskem pro pěší tůry a cyklistické výlety pohřebenech i horských údolích .Přejeme Vám ,abyste při své návštěvě Pensionu Jaruška nalezli nejen aktivní odpočinek, ale také poučení o přírodě Krkonošského Národního Parku.

Lage:

Vrchlabí - Krkonošské muzeum, zámek. Mísečky - východisko na hřebeny Krkonoš, Labská bouda, Mohyla Hanče a Vrbaty, pramen Labe a Sněžné jámy. Pec pod Sněžkou - východisko k výstupu na nejvyšší horu Čech - Sněžku. Dvůr Králové nad Labem - ZOO a Safari (50Kkm).

Unterkunft:

Nově zrekonstruované pokoje s vlastním sociálním zařízením na pokoji.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz