Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links

Pension Kraus

Špindlerův Mlýn


Pension Kraus
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Pension Kraus se nachází 7 minut od centra malebného horského městečka Špindlerův Mlýn, které v srdci Krkonoš nabízí návštěvníkům ze všech koutů světa celoroční sportovní vyžití. V zimním období poskytují střediska Svatý Petr a Medvědín skvělé podmínky pro lyžaře a snowboardisty, pro milovníky běžeckého lyžování je připraveno mnoho kilometrů upravených tratí. V letním období vybízí krásná příroda k turistice, cykloturistice nebo jízdě na koni. Po celý rok jsou návštěvníkům k dispozici kryté tenisové kurty, squash, bowling, bazény s vodními atrakcemi a mnoho dalšího.

Lage:

ideální pro cykloturistiku a pěší vycházky 

Unterkunft:

Pension Kraus nabízí svým hostům dvou a čtyřlůžkové pokoje se sprchovým koutem, WC a lednicí. Čtyřlůžkové pokoje mají navíc kuchyňský kout s kávovarem. 

Pro přípravu snídaní je možné využít kuchyňskou linku a k posezení použít jídelnu k tomu určenou. WI FI je  k dispozici v pensionu

Verpflegung:

 Jídelna,  je využívána i pro večerní posezení. Za pensionem je vyhrazen prostor pro grilování a opékání buřtů.

Od 1.7.2017 bude ubytování poskytnuto pouze bez snídaně. Kuchyňská linka  bude stále k dispozici. Obchod a možnost nákupu ve vzdálenosti 300 metrů.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz