Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Královéhradecký > Špindlerův Mlýn > Penzion U Šrenků

Penzion U Šrenků

Špindlerův Mlýn


Penzion U Šrenků
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Pension U Šrenků *** se nachází v klidném malebném údolí Svatého Petra ve Špindlerově Mlýně, sousedí se SKI arenou STOH a leží nedaleko známého lyžařského SKI areálu Svatý Petr a Medvědín. Město Špindlerův Mlýn leží v nadmořské výšce 715 - 1310 m. n. m. v překrásném prostředí Krkonošského národního parku. Špindlerův Mlýn je střediskem zimních sportů (lyžování, sjezdové lyžování) a letní turistiky (turistika po Krkonoších, nordicwalking, cyklistika...). Romantiku i aktivní odpočinek zde nalezne návštěvník v každém ročním období. V letním období máme pro Vás a Vaše děti připravený bazén. Na zahradě si děti mohou zaskákat na megatrampolíně. Váš pobyt si můžete také zpříjemnit finskou saunou, nebo infrasaunou s rainbow světlem a hvězdnou oblohou s osvěžením v čerstvém sněhu. Parkování pro hosty je k dispozici po celý rok zdarma u pensionu nebo na parkovišti se zastávkou SKI-BUSU 50m od pensionu ve Svatém Patru. V pensionu U Šrenků je pro hosty k dispozici také bezdrátový internet - WiFi.

Lage:

Léto je příhodné k turistickým procházkám i namáhavějším horským tůrám, navíc v pensionu budete mít Vy i Vaše děti dostatek aktivit a zábavy, při které se rozhodně nebudete nudit.

Svým hostům a jejich ratolestem nabízíme v letním období koupání ve vlastním vyhřívaném bazénu, grilování na otevřeném ohni a na ekologickém, zdravotně nezávadném, grilu. Ddenní posezení na terase nebo ve stylovém horském altánku s občerstvením a točeným pivem, dětské hřiště se skluzavkou, pískovištěm, houpací sítí a houpačkou, megatrampolína o průměru 430 cm.

Lyžování ve Špindlu, Svatý Petr. V zimním období pension nabízí vlastní lyžařský vlek o délce 150 m, dětskou lyžařskou školičku s odbornou výukou instruktorů SKOL MAXU, svým hostům nabízíme půjčování lyžarských kompletů, běžek a snowboardů. Pro náročnější lyžaře je k dispozici 50 m vzdálený vlek Stoh s umělým zasněžovaním o délce 1150 m.

Unterkunft:

Pokoje jsou dvou, tří a čtyřlůžkové s vlastním WC, sprchou, vysoušečem vlasů, LCD TV se satelitem a ledničkou.

Verpflegung:

V pensionu je možné posezení a občerstvení ve stylovém horském baru s točeným pivem Prazdroj a místním pivem Hendrych. Na objednávku Vám poskytneme typicky české jídlo - polopenze možná.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz