Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Královéhradecký > Strážné > Horský hotel Friesovy boudy

Horský hotel Friesovy boudy

Strážné


Horský hotel Friesovy boudy
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Lage:Areál Friesovy Boudy Sjezdové lyžování

Hotel se nachází přímo na sjezdovce, tzn. stačí jen nazout lyže či snowboard a můžete se celý den věnovat tomuto krásnému sportu.

 

délka 750m večerní lyžování lyžařská škola dětský vlek sáňkařská dráha snowpark Běžecké lyžování

Příznivcům běžeckých disciplín se nabízí ideální výchozí bod pro hřebenové túry třeba až na nejvyšší vrchol České Republiky - Sněžku. Běžecké stopy jsou napojeny na Krkonošskou lyžařskou cestu, která přímo prochází areálem Friesovy boudy. Běžecké stopy jsou upravovány dvakrát týdně, v případě sněhových kalamit i častěji. Celková délka upravovaných běžeckých stop v okolí je 42,7km. K dispozici jsou i dva upravované okruhy s různými druhy převýšení. Každý lyžař se tak může rozhodnout dle své momentální kondice a využít různě obtížných běžeckých tras. Hotelovým hostům je na recepci k dispozici turistická mapa zdarma.

Sáňkařská a bobová dráha

Součástí areálu je i, z přírodního sněhu zbudovaná, sáňkařská dráha, která uspokojí všechny příznivce rychlosti těsně nad sněhem.

Turistické trasy a nordic walking

V okolí areálu Friesovy boudy vede hned několik turistických tras.Jak směrem na Špindlerův Mlýn a Sněžku, tak po červené na Černou horu, do Jánských Lázní a napojením na modrou stezku pak i do Pece pod Sněžkou. Po červené stezce se dá dojít také do Vrchlabí a tam se napojit na jiné stezky, které vedou do širokého okolí jako je Žalý a Benecko (po žluté trase) nebo do Dolního Dvora a Pece pod Sněžkou (po modré). Hotelovým hostům je na recepci k dispozici turistická mapa zdarma.

Cyklostezky

Oblíbené cíle a cyklotrasy:

Luční bouda – KRNAP znovu zpřístupnil stezku na Luční boudu pro jízdu na kole Jižní svahy Krkonoš (Strážné, Černý Důl, Liščí cesta, Hříběcí boudy, Strážné) Okruh Herlíkovice, Špindlerův Mlýn, Benecko (napojení na cyklotrasu v Hořejším Vrchlabí)
Unterkunft:Dvoulůžkový pokoj STANDARD

- pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, WC, televizí a fénem .

Dvoulůžkový pokoj EXCLUSIVE

- pokoje s nadstandardní velikostí jsou vybaveny  sprchovým koutem,WC, televizí, minibarem, trezorem a fénem. Do pokoje je možné dodat přistýlku.

Apartmány

- apartmány pro 4-6 osob jsou vybaveny sprchovým koutem, WC a televizí. Apartmány jsou složeny ze dvou pokojů.

 

* Všechny pokoje jsou vybaveny internetovým připojením zdarma. Na obou patrech hotelu je malá kuchyňka s dřezem a mikrovlnou troubou.

* Všechny pokoje jsou vybaveny sadou pro wellness.

* Na recepci je možné vyzvednout si šitíčko, zapůjčit fén čin dětský set (postýlka, peřinky, chůvička).

Verpflegung:

Restaurace nabízí speciality domácí i mezinárodní kuchyně, které zaručeně uspokojí každého gurmána. Její kapacita je 90 míst včetně baru a klubu.

Součástí restaurace je i klub s krbem a pohodlnými pohovkami, kde si hosté mohou vychutnat šálek kávy či další nápoje z hotelové nabídky.

Bar nabízí standardní nápojové menu obohacené o speciální alkoholické i nealkoholické koktejly..

Restaurace disponuje dětskými židličkami.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz