Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Královéhradecký > Svoboda nad Úpou > Blue Pension villa

Blue Pension villa

Svoboda nad Úpou


Blue Pension villa
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Zveme Vás do nově zrekonstruovaného pensionu Blue Pension ve Svobodě nad Úpou v Krkonoších. Blue Pension se nachází na příjemném a klidném místě u Krkonošského národního parku na úpatí Krkonoš.  Ubytovat se je možné v 5 pokojích o max. počtu 16 osob. Pro všechny ubytované je k dispozici kuchyň, sauna a vyhřívaný bazén.

Blue Pension má krásnou velkou oplocenou zahradu o rozloze 6.000 m2 . Domácí mazlíčci jsou vítáni.

Ubytování v našem pensionu a okolí vám dá možnost užít si krásné dovolené v létě i v zimě, nejbližší lyžování je vzdáleno 1,5 km. Nabízíme Vám možnost bohatých snídaní.

Lage:

Oblast je vhodná pro mnoho letních i zimních aktivit. Můžete zde relaxovat formou pěší turistiky, cykloturistiky, jízdy na koni, rybaření, zahrát si golf, nebo pocítit adrenalin při paraglidingu, raftingu, nebo výletech na motorkách. Samozřejmostí je i možnost plavání, lyžování či snowboardingu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz