Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Královéhradecký > Vrchlabí > HOTEL PIVOVARSKÁ BAŠTA

HOTEL PIVOVARSKÁ BAŠTA

Vrchlabí


HOTEL PIVOVARSKÁ BAŠTA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Romantický a stylový Hotel Pivovarská bašta najdete na severním okraji města Vrchlabí. K parkování můžete využít přilehlé vlastní parkoviště. Parkovat u nás mohou osobní automobily i autobusy. Zajistíme pro Vás svatby, pracovní obědy, večeře, rauty, večírky, promoce, pracovní schůzky s možností jednání v soukromí. Doporučujeme vyzkoušet gotickou atmosféru našeho Rytířského sálu. Dále pro Vás zajistíme exkurze pivovaru. 
Lage:Město je, jak všem fanouškům lyží známo, součástí rekreační oblasti středních Krkonoš - Špindlerův Mlýn, Benecko, Strážné. Hotel Pivovarská bašta je tedy ideálním místem pro pobyt milovníků zimních sportů. SKI areál Vrchlabí, je vzdálen od hotelu cca 300 metrů, Herlíkovice pak přibližně kilometr
Unterkunft:

K dispozici je 17 pokojů, 2-lůžkových. V pokojích je možnost přidat přistýlku. Celková kapacita s přistýlkami je 45 lůžek. Některé pokoje jsou pokryty signálem WIFI a lze se zdarma připojit k internetu.

Verpflegung:

Přijďte se posadit do naší restaurace a ochutnejte některou ze specialit české i světové kuchyně. Restaurace se chlubí kapacitou 70 míst. Restaurace má velice příjemnou atmosféru, je možné využít i oddělený salonek s kapacitou 60 osob. V Restauraci i salonku je bezdrátové WIFI připojení k internetu zdarma.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz