Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Královéhradecký > Vrchlabí > Hostel RICO

Hostel RICO

Vrchlabí


Hostel RICO
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Hostel RICO se nachází v krásném prostředí horského městečka Vrchlabí. V klidné části, nedaleko centra. Dostupnost je celoroční, autem, vlakem i autobusem. Vlakové a autobusové nádraží je vzdáleno 200m. Pro hosty je tu možnost parkování v areálu. Parkoviště je omezené.

Nabízíme ubytování v nově zrekonstruované ubytovně pro firmy, dělníky, školy v přírodě, lyžařské výcviky, turisty a jiné, v různých cenových relacích. Tří patrová budova je rozdělena do tří kategorií.

Jedná se o třípodlažní budovu, která je vybavena výtahem. Na každém podlaží se nachází vybavená kuchyňka, součástí je mikrovlnná trouba, lednice, varná konvice, sporák. Dále pak na každém patře společenská místnost s televizí a připojením k internetu, sociální zařízení - WC a sprchy. V budově úschovna kol a lyží.

Možnost využití vybavených kuchyněk. Na apartmánech jsou kuchyňky součástí a v ubytovně jsou společné na každém patře. V těsné blízkosti je supermarket Penny a Lidl. Možnost stravování je i ve 100m vzdálené restauraci s poledním menu a hotovkami.

Lage:

Vrchlabí je malebné horské město s téměř 13 000 obyvateli, rozkládající se v údolí horního toku Labe. Je ideálním východiskem do nejvyšších českých hor a právem nazýváno vstupní branou do Krkonoš. Návštěvníkům nabízí mnoho lyžařských, turistických i cykloturistických příležitostí a také řadu zajímavých historických památek.

Unterkunft:

EKONOMY: jedná se o 2 a 3 lůžkové pokoje (společné sprchy,WC,kuchyňka,spol.místnost s TV,WIFI), STANDART: jedná se o 2 a 3 lůžkové pokoje s TV,WIFI,moderní vybavení pokojů (společné sprchy,WC,kuchyňka,spol.místnost s TV), APARMÁNY 2 a 3 lůžkové byty s vlastí koupelnou a WC,kuchyňkou,TV.

Verpflegung:

Možnost stravování v restauraci Partyzán, penze 200Kč, polopenze 120Kč.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz