Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Liberecký > Bedřichov > Horská chata Hubert

Horská chata Hubert

Bedřichov


Horská chata Hubert
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Horská chata Hubert se nachází v Bedřichově v Jizerských horách přímo na nejznámější sjezdovce Malinovka. Nabízí ubytování v pokojích s vlastním příslušenstvím, TV a Wifi připojením. U chaty je dětské hřiště. Pobyty jsou možné i s domácími mazlíčky. V sezóně možnost polopenzí, v mimosezóně (jaro, podzim) možnost vlastního vaření (polopenze pouze po dohodě pro větší skupinu). Hostům je k dispozici sauna a hydromasážní vana. Penzion je vhodný především pro rodiny s dětmi a skupiny.

Sjezdovka hned u chaty, 500m od chaty začínají běžecké tratě, turistické a cyklistické trasy. Koupaliště 500m. Bobová dráha v Janově n/N 2 km, Liberec (ZOO, botanická, Ještěd, Babylon) 10 km,...

 

Lage:

Penzion Horská chata Hubert nabízí celoroční ubytování s vyhlídkou do krásné přírody. V případě hezkého počasí je terasa chaty příjemným prostředím pro posezení, zahradní altán nabízí možnost grilování a pro nejmladší návštěvníky je připraveno venkovní dětské hřiště.

Penzion Horská chata Hubert se nachází v Jizerských horách v Bedřichově přímo v centru na nejvyhledávanější sjezdovce Malinovka, čímž se nabízí ideální zimní sportovní vyžití zejména pro rodiny s malými dětmi, ale také pro jednotlivce, kolektivy, školy v přírodě i sportovní kluby. V jeho okolí si přijdou na své nejen milovníci zimních sportů, ale i milovníci přírody, cyklistiky a pěší turistiky v jakémkoli ročním období.

Unterkunft:

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV a WiFi připojení na internet. Pokoje jsou dvou, tří a čtyřlůžkové plus jeden apartmán pro šest osob.

Verpflegung:

Restaurace je otevřena v létě a v zimě pouze pro ubytované hosty - možnost snídaní a věčeří. Vaříme tradiční českou kuchyni, čepujeme pivo Svijany. V mimosezónních měsících možnost vlastního vaření, polopenze jen po domluvě pro větší skupinu. 150 m od penzionu jsou hostům k dispozici dvě restaurace.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz