Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Liberecký > Benecko > Pension Na Sychrově

Pension Na Sychrově

Benecko


Pension Na Sychrově
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Pension „Na Sychrově“ se nachází v nadmořské výšce 886 m v nejvýše položeném středisku západních Krkonoš Benecko s nejvyšším počtem slunečných dní v roce. Pension nabízí ubytování v 2-4 lůžkových pokojích vybavených WC, sprchou. K dispozici je restaurace s domácí kuchyní, vlastní parkoviště a lyžařský vlek.

Lage:

Ve vzdálenosti 150 m se nachází celkem 8 lyžařských vleků a jedna sedačková lanovka, oblíbené běžecké tratě a vynikající cyklistické a turistické cesty. V bezprostřední blízkosti se nachází rozhledna na vrcholu Předního Žalý, lze podniknout výlety k prameni Labe nebo na Sněžku.

Další možnosti výletů jsou do vyhledávaných horských středisek a východisek hřebenových túr Špindlerova Mlýna a Míseček (cca 10 km), Rokytnice nad Jizerou a historického centra sklářství Harrachova (cca 15-25 km) s muzeem skla a hraničním přechodem do polské Szklarské Poręby a Jelení Góry (cca 60 km) nebo do Jásnkých Lázní s lanovkou na Černou horu či sídla lanovky na Sněžku – Pece pod Sněžkou (cca 30 km). Doporučit lze i návštěvu v zooologické zahradě ve Dvoře Králové či Liberci s možností vyjet lanovkou na Ještěď (cca 60 km) nebo výpravu do skalního města Adršpach.

Koupání možné v přírodním koupališti ve Vrchlabí nebo v krytém bazénu v Jilemnici (cca 8 km).
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz