Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Liberecký > Desná > Hotel Montanie

Hotel Montanie

Desná


Hotel Montanie
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Obnovený eko/sport hotel montanie, má pokoje ve třech oddělených objektech. Od našich ubytovacích kapacit můžete očekávat nenáročné, jednoduché, čisté a s citem pro pořádek udržované pokoje od dvoulůžkových po čtyřlůžkové apartmány pro rodiny s dětmi.

Součástí hotelu Montanie je i vinotéka, kde si hosté mají možnost sami vybrat láhev svého oblíbeného vína. Posedět můžete rovněž v našem baru, sousedící s restaurací montanie 777.

Lage:

Jizerské hory jsou již vyhlášeným rájem pro pěší turistiku, jízdní kola, běžky (přímo před hotelem jedno z nástupišť na Jizerskou magistrálu, fotografování přírody, ale i pozorování zvěře včetně jelenů. I sjezdovému lyžování se můžete věnovat přímo v Desné, či nedalekém Harrachově. Přímo před hotelem je kvalitní v délce více než dvou km zcela hladká a Soušskou vodní nádrž obkreslující asfaltová komunikace využívaná in line bruslaři.

Unterkunft:

Každý pokoj má svou koupelnu a WC. Kapacita hotelu: 17 dvoulůžkových pokojů některé s možností přistýlky a 10 čtyřlůžkových apartmánů.

Verpflegung:

Vynikající kuchyně hotelové restaurace montanie 777 je otevřena celoročně jak hotelovým hostům tak denním návštěvníkům od snídaně až po večeři. Již při první návštěvě si vás prostředí moderně zařízeného interiéru restaurace získá svou přívětivou tváří, nekuřáckým prostředím, pozorným personálem. A vždy se budete chtít vracet z krásných cest po Jizerských horách k plápolajícímu krbu, u kterého vám nabídneme některou z našich nápojových specialit, před tím než zasednete k dobrému obědu či večeři. Náš jídelníček je sestavený šéfkuchařem s mnohaletou praxí v zahraničí tak, aby vyšel vstříc každé chuti a energetickým potřebám a při tom zůstal věrný našemu krédu: eko/sport.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz