Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Liberecký > Desná > Penzion Gentiana

Penzion Gentiana

Desná


Penzion Gentiana
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Am Isergebirgeortsrand gelegene Pension. Wandern und Skilaufen im Isergebirge. Skilift 500 m bzw. Skizentrum Spicak (808 m ü.M.) mit mehreren Skiliften ca. 1 km. Baden im Stausee von Jablonec 10 km, nächst großere Stadt ist Jablonec nad Nisou.
Lage:Město Desná v Jizerských horách je vzdáleno 12 km od lyžařského centra Harrachov a 15 km od okresního města Jablonec nad Nisou. Jizerské hory a Krkonoše jsou jedny z nejnavštěvovanějších lokalit v ČR jak v zimě, tak v létě. V Jablonci a Liberci můžete navštívit atraktivní aqua centra se skluzavkami.

Terén a vybavení oblasti jsou vhodné k sjezdovému i k běžeckému lyžování a v letním období k turistice a jízdě na horském kole. Lyžařské vleky můžete nalézt nedaleko centra na Parlamentu, který je osvětlen i v noci, dále např. U křížku, Černá říčka a pro náročnější i na nedalekém Špičáku, pro běžecké lyžování je důležitá možnost nástupu na Jizerskou magistrálu.

Unterkunft:Ubytovací kapacita je max. 19 lůžek. Všechny pokoje jsou s kompletním sociálním zařízením. Vytápění je zajištěno elektrickými přímotopy. Jsou zde 2 pětilůžkové pokoje, 1 třílůžkový pokoj a 3 dvoulůžkové pokoje. Všechny pokoje mají standardní vybavení pro ubytování. Televizor včetně satelitu je pouze ve společenské místnosti.
Verpflegung:Mimo ubytování máte i možnost stravovaní formou polopenze nebo pouze snídaně a nebo jen večeře. Stravování je nutno si dohodnout dopředu.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz