Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Liberecký > Doksy > HOTEL PORT

HOTEL PORT

Doksy


HOTEL PORT
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Herzlich willkommen auf den Internetseiten des Hotels PORT *** , das am Ufer vom Machasee in einer romantischen Gegend unweit der Burg Bezděz liegt. Direkt am bzw. im Hotel stehen Ihnen ein Parkplatz, ein Sandstrand, ein beheitzter Schwimmbecken, Restaurant, Fitness-Raum, Tennisspielplätze, Ruderboote, Tretboote, Katamarane u.v.m. zur Verfügung. Im Winter kann man bei günstigen Wetterbedingungen am zugefrorenen Máchasee das Schlittschuhlaufen oder aber Langlauf probieren - die Sportausrüstung (Ski+Skischuhe bzw. Schlittschuhe) erhalten Sie in unserem Sportverleih.
Lage:

V okolí hotelu je možné navštívit hrady a zámky (Bezděz, Houska, Zákupy, Lemberk, Sloup v Čechách,..), využít velké množství cyklotras a turistických tras. Možno využít místních služeb jako jsou: víkendové a týdenní pobyty s koňmi, na kolech i pěšky, lovy divoké zvěře, houbaření, rybaření, vodní sporty, vodácké sporty na řece Ploučnici, v zimně možnost bruslení na zamrzlém Máchově jezeře,degustace vín, řidičské dovednosti na autodromu Sosnová, ostrá střelba na střelnici, paintball, lezecký park (Jungle creek),

Unterkunft:

Složení pokojů: jednolůžkové, dvoulůžkové, s možností až dvou přistýlek. Každý pokoj je vybaven vlastní sprchou, WC, TV se SAT příjmem a telefonem. Z většiny pokojů je krásný výhled na jezero nebo do zahrady, většina pokojů ma vlastní balkon.

Verpflegung:

Restaurace a terasa Hotelu PORT s romantickým výhledem na Máchovo jezero nabízí výběr z české, mezinárodní a rybí kuchyně. Široký sortiment moravských i světových vín, nealkoholických, alkoholických a míchaných nápojů. Snídaně i večeře pro hotelové hosty probíhají formou bufetu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz