Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Liberecký > Doksy > Penzion Nový mlýn

Penzion Nový mlýn

Doksy


Penzion Nový mlýn
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Die Penzion liegt 500m vom Machasee,70km von Teplice,35km von Mladá Boleslav und 90km von Prag enfernt.Die Penzion liegt in eine ruhigen Lage und ist umgeben von einem Kieferwald. Die Penzion hat ein grosses Speisezimmer,Bar,3 Klubzimmer mit Fernsehen| /satelit /,parkplatz direk bei penzion kostenlos.
Lage:Máchovo jezero je největší plochou Máchova kraje s četnými písčitými plážemi. V okolí je možnost plavby po jezeře parníkem, nedaleko se nachází hrad Bezděz, Houska, hrad Kokořín, Skalní hrad Jestřebí, Sloup s pískovcovými útvary se zříceninou hradu, v obcích Zákupy a Zahrádky je možné navštívit renesanční zámky.

Území v okolí Máchova jezera je přímo předurčeno k vyjížďkám na kole. Jedná se o mírně kopcovitý terén s hlubokými lesy, protkanou celou sítí cest stezek a málo frekventovaných silniček.

Unterkunft:ubytování ve dvou, tří, čtyř i pěti lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a balkonem.
Verpflegung:Také na Vás čeká denně otevřený bar a restaurace.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz