Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Liberecký > Harrachov > Pension Klondajk

Pension Klondajk

Harrachov


Pension Klondajk
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Pension Klondajk se nachází v klidné části Harrachova zvané Klondajk. Pension je vhodný pro rodiny s dětmi a lidi, kteří mají rádi klidné prostředí.
Všechny pokoje v Pensionu Klondajk jsou vybaveny koupelnou (sprcha a WC) a TV + SAT. Je možné domluvit snídaně nebo polopnzi. 

Lage:

Sportovní a kulturní aktivity: Harrachov je především střediskem zimních sportů a rekreace. Na úbočí Čertovy hory bylo vybudováno několik lyžařských sjezdovek všech stupňů obtížnosti, několik skokanských můstků včetně mamutího můstku pro lety na lyžích a běžecké závodní tratě. Lyžařské sjezdovky, které provozuje Sportovní areál Harrachov a.s. jsou vybaveny moderním systémem umělého zasněžování, který umožňuje kvalitní lyžování až 5 měsíců v roce. Pro příznivce běhu na lyžích je udržováno několik běžeckých tratí, které mají označení pro turistické využití a také velká běžecká magistrála. Harrachov, jako jedno z mála krkonošských zimních středisek, umožňuje také na všechny sjezdovky přístup snowboardistům, kteří mohou zároveň využívat všechny lanové dráhy a vleky. Přímo v Harrachově působí několik lyžařských škol.

Unterkunft:

1× rodinný apartmán (2 místnosti pro 4 až 6 osob)
4× 2-lůžkový pokoj s možností až 2 přistýlek
1× apartmá ( 3 místnosti pro 6 až 11 osob, malá kuchyňka s jídelnou, koupelna s WC)

Verpflegung:

Snídaně se podávají přímo v pensionu, další stravování nabízí restaurace v bezprostřední blízkosti nebo mnoho dalších v centru Harrachova.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz