Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Liberecký > Harrachov > Sport Hotel Pomi

Sport Hotel Pomi

Harrachov


Sport Hotel Pomi
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Hotel má 4 poschodí a je zařízen replikami masivního selského nábytku.

Ubytovaní hosté mají k dispozici společenskou místnost kde se podávají snídaně, saunu, vířivou vanu, lyžárnu a recepci se směnárnou s možností uložení cenností v trezoru. Ve druhé patře hotelu na chodbě je dětem k dispozici dětský koutek. Dále je dětem k dispozici velké veřejné venkovní hřiště se spoustou houpaček a prolézaček. Hřiště se nachází za objektem (cca 15 m).

Nehlídané parkoviště přímo u hotelu.

Wi-Fi v celém objektu zdarma.

Lage:

Okolí hotelu nabízí širokou škálu sportovních aktivit. V létě se jedná o skvělý výchozí bod pro turistiku, cykloturistiku, tenis, golf, adrenalinové sporty atd. V zimě jde hlavně o blízkost čtyřsedačkové lanovky na Čertovu horu (cca 100 m) se sjezdovkami různých obtížností a běžecké stopy.

Doporučujeme návštěvu muzea sportu, muzea skla, prohlídku sklářské hutě, brusírny skla, pivovaru ve sklářské huti a prodejnu ručně vyráběného skla. Nově byl otevřen turistický hraniční přechod Mýtiny do Polské republiky, vhodný pro pěší i cyklistické výlety do polské části Jizerských hor.

Další dostupné aktivity v okolí:

Tenis (venkovní tenisové kurty (antuka) se nacházejí cca 400 m od hotelu Pomi. V provozu jsou od května do října (dle počasí). Cena 150 Kč/hod.)

Golf (devíti jamkové hřiště se nachází přímo v obci Harrachov)

Přirodní koupaliště (400 m od hotelu Pomi, včetně minigolfu)

Lanová dráha

Bobová dráha

Monkey park (jedná se o 273 m dlouhé lanové centrum se 14 překážkami, určen nejširší veřejnosti včetně dětí od 140 cm výšky)

Sjezdové lyžování a snowboarding (dvě sedačkové lanovky a dalších 7 vleků)

Unterkunft:

Pokoje hotelu jsou komfortně zařízeny, se SWC, TV/Sat a telefonem. Hotel nabízí i mezonetové pokoje (1x dvoupostel dole, a 2 oddělené postele v patře). Tyto pokoje jsou velmi vhodné pro ubytování vícečlenné rodiny. V posledním patře se nachází 2 apartmány (1x dvoulůžkový a 1x pětilůžkový apartmán). Vybaveny jsou kuchyňkou, koupelnou se SWC, TV/Sat a telefonem. Většina pokojů hotelu disponuje balkónem v výhledem na Čertovu horu (sjezdovky a skokanské můstky).
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz