Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Liberecký > Harrachov > Wellness Hotel Svornost

Wellness Hotel Svornost

Harrachov


Wellness Hotel Svornost
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Celková kapacita ubytování ve Wellness hotelu Svornost*** Harrachov je 125 pokojů. Ubytování je poskytováno ve dvoulůžkových pokojích, u některých je možnost přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, SAT TV a telefonem s přímou volbou.

hotelu je dále k dispozici krytý bazén (pro hotelové hosty zdarma), fitness, masáže, sauna, stolní tenis, vodní masáže, herna,  dětský koutek, billiardové stoly, perličkové koupele. Wellness hotel Svornost Harrachov nabízí svým hostům stravování ve vlastní restauraci s barem. V letním období je k dispozici terasa s občerstvením.

Snídaně a večeře v hotelové restauraci se podávají formou švédských stolů, obědy výběrem z denních menu.

Unterkunft:

Pokoje jsou vybaveny sprchou/WC, TV SAT, telefonem a fénem. Některé pokoje mají balkon.

Verpflegung:

Snídaně a večeře jsou formou bohatých švédských stolů.  Oběd - výběr ze 3.menu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz