Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Liberecký > Jablonec nad Nisou > HOTEL REHAVITAL

Hotel Rehavital

Jablonec nad Nisou


Hotel Rehavital
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Hotel disponuje 28 pokoji. Součástí všech pokojů je vlastní koupelna, vysoušeč vlasů, satelitní TV, telefon a minibar.Využít můžete i saunu, vířivku a masáže.

Lage:

Město Jablonec nad Nisou a jeho okolí nabízí nepřeberné množství historických památek souvisejících nejen se sklářskou historií města a výrobou bižuterie. Poloha města a hotelu tvoří ideální příležitost pro relaxační, sportovní a poznávací pobyty.

Unterkunft:

Hotel nabízí ubytování v 5 jednolůžkových, 18 DBL nebo Twin dvoulůžkových, 4 třílůžkových a 1 rodinném pokoji se čtyřmi lůžky. Hotelové pokoje jsou prostorné a příjemně zařízeny a disponují bezplatným wifi připojením, TV, telefonem, minibarem a koutkem s posezením. Všechny pokoje mají vlastní prostornou koupelnu vybavenou WC, sprchami a fénem. Celý hotel je bezbariérový a nekuřácký.Dítě do 2,9let má ubytování a snídani zdarma. Dítě od 3 do 5,9 let - 350,-Kč. Dítě +6 let - 100% platba za pobyt a snídani. Postýlka na pokoj je za poplatek 150 Kč/noc.. Zvířecí mazlíček 150Kč/noc.

Verpflegung:

Restaurace je otevřena pouze pro účely snídaně, bar otevřen jen pouze pro skupinové zájezdy nebo pro soukromé akce, či k pronájmu
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz