Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Liberecký > Jablonec nad Nisou > Penzion Král

Penzion Král

Jablonec nad Nisou


Penzion Král
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Pěkné a klidné prostředí s překrásným výhledem na město a Jizerské hory. 2 dvoulůžkové pokoje, 1 třílůžkový pokoj ( ložnice + obývací pokoj ) a 2 apartmány ( dvě ložnice pro 4 osoby ) s vlastním sociálním zařízením, TV + SAT. K dispozici je vybavená kuchyně pro vlastní vaření, zimní zahrada, zahrada.
Lage:

Lyžařská střediska Severák, Bedřichov a nedaleký Špičák jsou ideálním místem pro sjezdové lyžování, zejména pro rodiny a začátečníky. Nejbližší sjezdovkou je Dobrá Voda cca 500 m.

Dobře značené trasy Vás v každé roční době zavedou na spousty zajímavých míst včetně rašelinišť a jezírek, loveckého zámečku na Nové louce, přehrady na Černé Nise a nad Josefovým dolem.

Unterkunft:

Ubytování v jednolůžkovém, dvoulůžkovém a třílůžkovém pokoji, apartmánech ( pro 4 osoby ) s vlastním sociálním zařízením, TV, SAT, balkonem. Možnost dětské postýlky.

Verpflegung:

K dispozici je plně vybavená kuchyně pro vlastní vaření ( nádobí, kávovar, rychlovarná konvice, plyn.sporák + el. trouba, mikrovlná trouba, lednice s mrazákem ).

Možnost objednat snídaně. Dospělá osoba 85,-Kč/den, dítě do 12 let 50,-Kč/den
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz