Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Liberecký > Janov nad Nisou > Apartmány DOMA

Apartmány DOMA

Janov nad Nisou


Apartmány DOMA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Wir bieten unseren Kunden 3 neue Appartements (à 50 m²) an. Ein Appartement hat 4 Betten (Nutzungsmöglichkeit von 1 - 2 Behelfsbetten - nur für Kinder) oder 2 Betten. Die Appartements sind mit Badezimmer (WC, Dusche oder Badewanne, Waschbecken), Küche und Essecke (Kühlschrank, Kochplatte, Mikrowelle, Schnellkochkanne, Geschirr) und das free WiFi Privatnetz. Wir bieten entweder nur Unterkunft, oder Unterkunft mit Frühstück, eventuell mit Halbpension an. Im Gebäude steht eine Gaststätte nur für unsere Gäste zur Verfügung die auch als Gästegesellschaftsraum benutzt werden kann. Es gibt hier auch die Bedienungsmöglichkeit. Jedes Appartement besitzt einen eigenen Skiaufbewahrungsbox. Im Gebäude kann man Fahrräder aufheben, die Sportausrüstung ausleihen oder sich einen Familiensportplan wunschgemäss vorbereiten lassen. Sie können einen Parkplatz gleich neben dem Objekt benutzen, eventuell auch die Garage.

Lage:

Jablonecko vymezuje na jihu Železnobrodsko a Maloskalsko s řekou Jizerou, na západě sousedí s Libercem, sever tvoří hráz Jizerských hor a hranice s Polskem, na východě a severovýchodě přechází v malebné Podkrkonoší a západní část Krkonoš. Přes svou malou rozlohu je Jablonecko zajímavé v každou roční dobu a je až s podivem, kolik zeměpisných a turistických pozoruhodností v něm lze objevit. Na jihu zdaleka viditelné pískovcové Suché skály, hrad Frýdštejn či vyhlídka Pantheon v Malé Skále, ale i typická lidová architektura, lákající nejen turisty, ale i malíře a fotografy. Středu oblasti kolem okresního města dominuje systém rozhleden, vybudovaný na významných kopcích na počátku 20. století, nejstarší Slovanka však už v roce 1887. Všechny jsou propojeny dobře udržovanými značenými cestami a skýtají krásné vyhlídky nejen na nejbližší okolí, ale lze z nich spatřit i Lužické hory či Krkonoše. Sever vyplňuje Chráněná krajinná oblast Jizerské hory. Je v ní celá řada krásných, ale i vzácných míst, jako je čedičový vrch Bukovec nad osadou Jizerka, komplex jezírek a rašelinišť protkaných naučnými stezkami, zbytky pralesa Jizera, vše přístupné po turistických stezkách. V zimě se celá severní část promění v jeden velký lyžařský ráj s desítkami kilometrů běžeckých stop a upravenými sjezdovými terény. Jablonecko, to je stálé stoupání a klesání, rovinu téměř nenajdeš. Charakteristická je všude prostupující zeleň, lesy a lesíky střídají pole, louky, to vše protkané potoky a potůčky sbíhající se v říčku Nisu mířící na sever a Jizeru tekoucí z kraje na jih. A právě tato rozmanitost terénní činí z Jablonecka kraj zajímavý v každém ročním období.

Unterkunft:

Wir bieten unseren Kunden 3 neue Appartements (à 50 m²) an. Ein Appartement hat 4 Betten (Nutzungsmöglichkeit von 1 - 2 Behelfsbetten - nur für Kinder) oder 2 Betten. Die Appartements sind mit Badezimmer (WC, Dusche oder Badewanne, Waschbecken), Küche und Essecke (Kühlschrank, Kochplatte, Mikrowelle, Schnellkochkanne, Geschirr) und das free WiFi Privatnetz.

Verpflegung:Wir bieten entweder nur Unterkunft, oder Unterkunft mit Frühstück, eventuell mit Halbpension an. Im Gebäude steht eine Gaststätte nur für unsere Gäste zur Verfügung die auch als Gästegesellschaftsraum benutzt werden kann. Es gibt hier auch die Bedienungsmöglichkeit.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz