Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Liberecký > Janov nad Nisou > Na rozcestí

Na rozcestí

Janov nad Nisou


Na rozcestí
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Penzion je ideálním výchozím bodem pro sjezdové i běžecké lyžováni (1,5 km od lyžařských středisek Bedřichovči Severák), pěší turistiku, cykloturistiku, koupání, houbaření, návštěvu bobové dráhy.

Zajistíme exkurze v místní sklárně a výrobně bižuterie, projížďky na koních, zapůjčení horských kol, lyží a snowboardů.

Zdarma je k dispozici internetové připojení wi-fi. Parkování je zajištěno přímo u penzionu - zdarma.

Lage:

V okolí (cyklo)turistické a běžkařské trasy, sjezdovky (1 km), kulturní a přírodní zajímavosti - vodní nádrže Josefův důl, Černá Nisa, Souš), rozhledny (Královka, Bramberk, Petřín, Štěpánka aj.), samoobsluha přes ulici, koupaliště 1 km, města Liberec (ZOO, aquapark, botanická, Ještěd) 12 km, Jablonec (přehrada Mšeno - koupání, muzeum skla a bižuterie, rozhledny, krytý bazén s tobogány atd.), sklárna a bobová dráha přímo v obci.

Unterkunft:

Celoročně nabízíme levné ubytování ve dvou až šesti-lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, WiFi, ledničkou a rychlovarnou konvicí.

Verpflegung:

Stravování je zajištěno v naší restauraci s vyhlášenou kuchyní a lidovými cenami. Do 20 hod.je v restauraci zakázáno kouřit. V letních měsících nabízíme zahradní posezení s grilem.

Přímo naproti penzionu je samoobsluha a dětské hřiště.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz