Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Liberecký > Jilemnice > Horská chata u Jagušky

Horská chata u Jagušky

Jilemnice


Horská chata u Jagušky
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Horská chata u Jagušky ležící v obci Křižlice, v západních Krkonoších kousek od Jilemnice, nabízím svým hostům vysoký standart levného ubytování ve třech pokojích a dvou apartmánech (17 lůžek). Každý pokoj vybaven WC, koupelnou, TV. Hosté oceňují vlastní vaření v bohatě vybavené společné kuchyni. Ve společenské místnosti jsou k dispozici deskové hry, knihy, časopisy a hračky pro děti. Ve společenské místnosti je TV se satelitem a DVD přehrávačem. V hlavní chodbě jsou umístěny elektronické šipky a nástěnka s tipy na výlety.

Bezplatný WiFi internet v celém objektu, parkování zdarma. V zimě k dispozici lyžárna, v létě úschovna kol. Pro hosty je dále k dispozici terasa s posezením a grilováním.

V těsné blízkosti je lyžařský areál Vítkovice a Benecko. V létě lze vyrazit na cyklistickou trať Krkonošské magistrály či na koupaliště do Jilemnice a Poniklé. Milovníci koní mohou v okolí využít farmu Hucul.

Celoroční relax u nás naleznou jak páry i rodiny s dětmi. Celý objekt je nekuřácký.

Lage:

Penzion se nachází v chráněném krajiném pásmu ve vesničce Křížlice. Jedná se o chatovou oblast kde je minimální až nulový provoz vozidel.

Unterkunft:

Horská chata u Jagušky nabízí 3 pokoje a 2 apartmány. Celková kapacity je 17 lůžek a 5 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny nábytkem z přírodního dřeva. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Na každém pokoji je k dispozici TV. Pokoje jsou pokryty bezplatných WiFi internetem.

Verpflegung:

Horská chata u Jagušky má pro své hosty plně vybavenou kuchyni pro vlastní vaření. Stravování je též možné v blízké restauraci pod Javorem, cca 50 metrů od penzionu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz