Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links

Horský hotel Sport

Josefův Důl


Horský hotel Sport
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Horský hotel Sport je hotelem rodinného typu. Kvalita poskytovaných služeb uspokojí i náročné klienty. Minimální délka pobytu je na dva noclehy.
Horský hotel Sport nabízí ubytování v pohodlně zařízených pokojích, v jejich vybavení nechybí vlastní sociální zařízení a TV.
V letním období je hostům k dispozici letní terasa s možností grilování, travnaté hřiště a tábořiště. V blízkosti koupaliště v Lučanech nad Nisou cca 2km. Provoz hotelu zajišťuje služby pouze ubytovaným hostům. Pro hosty je v recepci k dispozici lednice pro uložení potřebných věcí.

Lage:

Horský hotel Sport se nachází nad Josefovým Dolem u Horního Maxova, podle katastrálního území spadá pod Lučany nad Nisou.Parkoviště pro osobní vozy je přímo u hotelu, přes noc je osvětlené. Ski areál Bukovka v Josefově Dole vzdálen 800m od hotelu, v dosahu střediska Špičák, Severák a Bedřichov, v blízkosti běžecká stopa. V okolí pěší turistické trasy a trasy pro cykloturistiku.

Verpflegung:

Snídaně jsou podávány formou švédského stolu. Večeře jsou servírovány s polévkou a výběrem ze 2 - 3 jídel. Za večeře účtujeme za dospělé osoby 120,-Kč. Vánoční pobyty a pobyty přes silvestra jsou s příplatkem za nadstandartní servis, stravovací a další služby v závislosti na počtu noclehů.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz