Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Liberecký > Josefův Důl > Penzion Mája

Penzion Mája

Josefův Důl


Penzion Mája
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Rodinný penzion Mája s vlastní restaurací s celodenním provozem, zahrádkou a grilem leží v malebné rekreační obci Josefův Důl. Nabízíme 11 dvou a čtyřlůžkových pokojů s možností přistýlek. Připojení WI-FI je k dispozici v celém objektu. Parkování je přímo u penzionu zdarma, v zimě udržované, autem bez problému přístupné.

Pro chvíle klidu a relaxace můžete využít krásného prostředí naší zahrady se zahradním ohništěm pro opékání a rožnění. Přímo u penzionu je nové dětské hřiště a víceůčelové hřiště, které můžete využívat v rámci pobytu.

Vlek Lucifer pro děti i dospělé školička lyžování Arabela, kde si můžete do předu zajistit lekce lyžování. V okolí jsou běžecké tratě a běžecký osvětlený areál Lesana přímo v obci, cyklostezky, sjezdovky, koně, tenis, bobová dráha, (areály Severák a Špičák, Janov a Bedřichov), turistické trasy. rozhledny.

Lage:

Jelikož se nacházíme téměř v srdci Jizerských hor, máme kolem sebe pouze přírodu a veliké možnosti využití volného času. V blízkosti se nachází velké množství rozhleden(Bramberk, Nisanka, Tanvaldský Špičák, Černá Studnice atd...), zajímavých turistických míst(Jablonecká přehrada, Bedřichovská magistrála, Osada Jizerka...) a kulturní využití Vašeho volného času. Milovníci cyklistiky určitě potěší veliká škála cyklotras s výběrem tras podle obtížnosti. V našem okolí se například nachází:

Josefodolská přehrada Protržená přehrada v Desné Babylon centrum v Liberci Plavecký bazén v Jablonci nad Nisou Velké množství rozhleden a turistických tras

Sníh, mráz, čas prázdnin a dovolených, to jsou chvíle na které bychom Vás rádi pozvali do rodiného penzionu Mája. Najdete u nás ideální prostředí pro využití Vašeho volného času. V blízkosti našeho penzionu se nachází několik vyhlášených sjezdovek Jizerských hor a běžeckých tratí nejrůznějších obtížností. Sportovní využití si zde najde opravdu každý, nemusíte být ani lyžařem. Procházky po zasněžených hřebenech Jizerských hor, s výhledem na Liberecký kraj s tyčícím se dominantou Ještědem. Ani kulturní vyžití v našem okolí v zimním období nestrádá. Otevřená jsou pro všechny turisty muzea, obchodní centra v blízkém okolí, kina, bazény a welness centra. 

Sportovní střediska v blízkém okolí:

Lyžařský vlek Lucifer Lyžařský vlek Tanvaldský špičák Jizerská magistrála(50km běžeckých tratí) Zamrzající Mumlavské vodopády Bruslařské dráhy(Jablonec nad Nisou, Rychnov nad Nisou)
Unterkunft:

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním socilálním zařízením a WI-FI. Na penzionu máme dvě společenské místnost s TV a kuchyňku pro možnost vlastního vaření.

Verpflegung:

Naše nekuřácká restaurace je vhodná pro všechny, kteří se chtějí pochutnat na klasických i nevšedních jídlech. Pro děti nabízíme i dětský koutek s velkým množstvím hraček. Ať jste pouze turista nebo kolem jdoucí, přijďte ochutnat to nejlepší z naší domácí kuchyně.
Nabízíme teplá a studená jídla, nápoje, poháry, drobné pokrmy a sladkosti na cesty. Po cestě na kole nebo pěšky Vám poslouží i dobře vychlazené pivo. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz