Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Liberecký > Josefův Důl > Vila Josefina

Vila Josefina

Josefův Důl


Vila Josefina
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

V každém apartmánu je k dispozici vlastní kuchyň s vybavením (lednice, dvouvařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí ...), sprcha a oddělené WC na pokoji, jídelní kout, TV a můžete si zapůjčit mapu nebo sáňky. K dispozici je zahrada s trampolínou a dětským bazénkem. V suterénu využijete společenskou místnost s krbovými kamny, velkou kuchyní, myčkou, pračkou. Herna s fotbálkem, knihovnou, šipky, stolní hry. Místnost pro kola a lyže.

Lage:

Přímo v Josefově Dole, nebo nejbližším okolí se můžete věnovat sjezdovému, nebo běžeckému lyžování, cyklistice, turistice, plavání, kolečkovým bruslím, běhu a dalšímu ...

Unterkunft:

Ve vile je celkem pět apartmánů, dva ve zvýšeném přízemí a tři v podkroví. Každý pokoj je samostatný s kuchyňkou a koupelnou. K dispozici je zahrada s grilem, trampolínou a bazénkem. Dále je možné využít suterén, kde je herna (fotbálek, šipky, kulečník, společenské hry), velká společná kuchyň se sporákem, troubou, myčkou i pračkou. Vedle kuchyně je společenská místnost s TV a krbovými kamny.




© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz