Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Liberecký > Karlovice > UBYTOVÁNÍ NA STATKU - ČESKÝ RÁJ

UBYTOVÁNÍ NA STATKU - ČESKÝ RÁJ

Karlovice


UBYTOVÁNÍ NA STATKU - ČESKÝ RÁJ
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

UBYTOVÁNÍ NA STATKU nabízí ubytovací kapacity v soukromí. K dispozici je ubytování ve dvou staveních umístěných na velké zahradě v klidné vesnici v Českém ráji. Oba objekty jsou vybaveny kuchyněmi s možností vaření. K dispozici je nádobí, příbory.

Na zahradě je možno využívat ohniště a malý gril na dřevěné uhlí. Nejbližší přírodní koupání je v romantickém rybníku, který je lemovaný po jedné straně pískovcovými skalami. Rybník je vzdálen 10 minut chůze. Zde je též možnost rybaření. Ve vesnici je malé veřejné travnaté fotbalové hřiště. Vesnice je ideálně umístěna pro pěší a cyklistické výlety. V objektech je možno uschovat větší počet jízdních kol.

Unterkunft:

Nový dům - Celé 1.patro do 4 osob. Disponuje: 1.místnost - obývací kuchyň (2 lůžka), 2.místnost - ložnice (2 lůžka na manž. posteli), 3.místnost - dět. pokoj (3 lůžka), 4.místnost - ložnice s lodžií (2 lůžka + manž. postel). K dispozici je celé 1. patro přístupné po samostatném schodišti. Budova je vybavena ústředním topením. Barevnou televizí se satelitním příjmem.

Statek - 1.patro a přízemí - pokoj - 4 lůžka (manž. postel + 2 válendy), 1. pokoj - 4 lůžka, 2. pokoj - 1 lůžko, 3. pokoj - 3 lůžka. Na statku je lokální topení na tuhá paliva.

Verpflegung:

Ubytování neposkytuje stravování. Možnost vlastního vaření.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz