Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Liberecký > Kořenov > Hotel Lesní chata ***

Hotel Lesní chata ***

Kořenov


Hotel Lesní chata ***
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Jeho nespornou výhodou je pro jarní, letní i podzimní období, že je umístěn přímo na hlavní cyklistické a turistické trase spojující Jizerské hory a Krkonoše. Hotel je vhodný pro klienty, kteří hledají stylové komfortní ubytování na horách s možností lyžování a dalších zimních i letních sportovních aktivit.

V hotelu byla k 31.8.2006 dokončena kompletní rekonstrukce - byl postaven úplně nový objekt na místě původní budovy při zachování originálního stylu místní horské architektury.

Hostům je k dispozici restaurace, bar, relaxační zóna, whirlpool, sauna, stolní tenis, posilovna, dětský koutek a vlastní sjezdovka s vlekem.

Unterkunft:

Hotel má kapacitu 89 lůžek a 20 přistýlek ve 39 pokojích. Všechny pokoje jsou účelně vybaveny praktickým pohodlným nábytkem, televizí se satelitním příjmem a telefonem s přímou provolbou, samostatnou koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a WC. Některé větší pokoje a apartmány jsou vybaveny minibarem.

24 dvoulůžkových pokojů  1 apartmán typu 3+2 (2 místnosti)   3 dvoulůžkové pokoje s 1 př. 1 apartmán typu 3+2   4 dvoulůžkové pokoje se 2 př.   1 apartmán typu 4+2 (2 místnosti)   3 třílůžkové pokoje 1 apartmán typu 4+2   2 třílůžkové pokoje s 1 př  
Bezdrátové internetové připojení je pak poskytováno zdarma v prostorách hotelové restaurace a baru.
Za příplatek je možné ubytovat se i s domácím mazlíčkem.

Děti do 3 let jsou ubytovány zdarma.

Verpflegung:

Hosté Hotelu Lesní chata mohou využít gastronomických služeb hotelové restaurace, v jejíž nabídce se nachází pokrmy teplé i studené kuchyně.
Restaurační zařízení lze využít také k uspořádání rodinných oslav či firemních akcí.

Zajišťujeme ucelený gastronomický servis - coffee breaky, slavnostní menu, bankety, rauty…
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz