Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Liberecký > Liberec > Inter Hostel Liberec

Inter Hostel Liberec

Liberec


Inter Hostel Liberec
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Interhostel se nachází v klidné části Liberce, ne však daleko od centra dění. Interhostel nabízí levné a příjemné ubytování určené především nezávislým cestovatelům, kolektivům či firemním zaměstnancům. Nabízíme ubytování ve 2- pokojových unitech s vlastním sociálním zařízením a apartmánech. Pokoje jsou vybaveny TV se satelitním příjmem a lednicí. V blízkosti Interhostelu se nachází například Liberecká Zoo, Botanická zahrada nebo jiř zmíněná liberecká přehrada. Interhostel je příjemně dostupný do centra - 15 minut chůze kolem Harcovské přehrady, nebo 3 minuty autem. Samozřejmostí je dostupnost MHD. Liberec nabízí kulturní i sportovní vyžití.

Lage:

V okolí Interhostelu se nachází Zoologická a botanická zahrada. Interhostel leží na úpatí Jizerských hor a s výhledem na Ještědskokozákovský hřbet s dominantou Ještědu. Liberec jako město nabízí široké kulturní a sportovní vyžití.

Unterkunft:

Interhostel nabízí ubytování v 2 pokojových unitech s TV se satelitním připojením, wifi a lednicí..

Verpflegung:

Snídaně 100 Kč/os. (teplé a studené nápoje dle výběru, švédský stůl)
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz