Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Liberecký > Liberec > Privat Apartma Ulrych

Privat Apartma Ulrych

Liberec


Privat Apartma Ulrych
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Privat Apartma Ulrych - ubytování Liberec nabízí apartmány až pro 6 osob. Apartmány jsou vybaveny SAT-TV, lednicí, koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem, bidetem a WC. V celém objektu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu (WI-FI).
Lage:Všechny liberecké turistické cíle (Zoologická zahrada, Botanická zahrada, Aquapark Babylon, TipSport Aréna, Severočeské muzeum, plavecký bazén či centrum města Liberce jsou vzdáleny 10 - 15 min cesty autem. V místě je i MHD, ČSAD i vlaková zastávka ČD.
Verpflegung:Pouze snídaně© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz