Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Liberecký > Mírová pod Kozákovem > Penzion Loktuše

Penzion Loktuše

Mírová pod Kozákovem


Penzion Loktuše
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Penzion Loktuše se nachází v Českém ráji na úpatí hory Kozákov, asi 6km od Turnova.Penzion Loktuše má kapacitu 22 lůžek v 5 apartmánech. Rozložení lůžek v apartmánech je variabilní podle potřeby hostů. Apartmány mají vybavený kuchyňský kout s lednicí, rychlovarnou konvicí a dvouvařičem. Vlastní WC, sprchový kout a TV + SAT jsou samozřejmostí.K zapůjčení je mikrovlná trouba, dětská postýlka.K dispozici internet Vifi.Parkování ve dvoře penzionu, možnost úschovy kol a lyží.

Lage:

V okolí Penzionu Loktuše se nachází spousta turistických a cykloturistických tras, hrady, zámky,rozhledny, jeskyně, skály, rybníky. V zimní sezóně je možné využít lyžařský areál Kozákov vzdálený 5 km.

Unterkunft:

Dvoupokojové apartmány mají v ložnici trvale 3 lůžka a v denním pokojii se připravují dle potřeby 2 lůžka.Penzion má 4 dvoupokojové apartmány a jeden dvoulůžkový jednopokojový apartmán.

Verpflegung:

Stravování je možné v restauraci penzionu.Náhled jídelního lístku na stránkách Restaurace Loktuše.Dále je možnost vlastní příprava jídel v apartmánu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz