Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Liberecký > Smržovka > Penzion Severka

Penzion Severka

Smržovka


Penzion Severka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Rodinný penzion SEVERKA se nachází v podhorském městečku Smržovka v nadmořské výšce 560 m.n.m., 3,5 km od známého střediska Tanvaldský Špičák v Jizerských horách. Leží na ideálním místě pro poznávání krás Jizerských hor, či nedalekých měst Jablonec nad Nisou 5 km, Liberec 14 km a Harrachov 19km. Penzion nabízí svým hostům ubytování ve dvou až čtyřlůžkových útulných pokojích. Stravování pro ubytované hosty je zajištěno přímo v penzionu. Na základě přání ubytovaných hostů formou snídaní každý den, večeře je možná v restauraci od 17.00 hod. . Otevírací doba restaurace je od úterý do soboty od 17.00 hod. do 24.00 hod.. 
K penzionu patří i vlastní uzavřené parkoviště, lyžárna, úschovna kol, které mohou ubytovaní hosté využívat zcela zdarma.
Zahrada penzionu nabízí volný pohyb dětí, trampolínu, terasu a zahradní posezení u krbu .

Možnost přiobjednání snídaně.

Lage:

Městečko Smržovka se nachází v Jizerských horách mezi městy Jablonec nad Nisou a Tanvald v nadmořské výšce 585 metrů. Má zhruba 3500 obyvatel. Smržovka je vyhlášená sklářskou výrobou skleněných perel, korálů a broušeného skla. O historii se dozvíte v místním muzeu. Město Smržovka je proslulé díky sáňkařské dráze. V zimě nabízí lyžování na osvětlené sjezdovce Filip, nedaleko od penzionu Severka. Tanvaldská Špičák (3,5 km) umožňuje lyžování pro začínající i zdatnější lyžaře. V bízkosti jsou lyžařská střediska Severák (7 km), Bedřichov (10km), Harrachov (15 km), aj. V létě se nabízí výlety po krásném okolí s dvanácti jizerskými rozhlednami. Pro milovníky koupání je k dipozici v Jablonci n. Nisou přehrada, nový plavecký bazén, v Liberci aquapark Babylon, plavecký bazén, přehrada, apod. Stále se rozšiřující cyklostezky jsou ideální pro vyznavače horských kol. Při pohlídce města najdeme secesní výstavbu, Malé náměstí s kašnou, Zámeček, dvě muzea, pěkné náměstí T.G.M, pravou Pivrncovu putyku s rodákem Petrem Urbanem, Parkhotel, kostel, železniční viadukt, sáňkařskou dráhu. Nadaleko Černostudniční hřeben, pramen Nisy, Skalní vyhlídku, 12 kamenných nebo železných rozhleden a řadu dalších zajímavostí.

Unterkunft:

Všechny pokoje penzionu jsou vybaveny:

- WC, sprcha, umyvadlo
- TV-LCD / SAT, rádio,
- Wi-Fi - zdarma přístup na internet 25Mb/s (v penzionu i na zahradě a terase)
- Možnost zapůjčení dětské postýlky za jednorázový poplatek 100 kč na celý pobyt,
- lednička

Verpflegung:

Nekuřácká restaurace                                       

Příjemné posezení v restauraci SEVERKA uvítáte při romantických schůzkách, obchodních večeřích a nebo pokud si chcete jen popovídat s přáteli u sklenice vína či dobře vychlazeného piva.

Dominantou nabízených pokrmů jsou určitě steaky z různých druhů masa, lahodný a čerstvý tatarský biftek.

© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz